Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 lutego 2019, 12:20

Pierwsza odsłona Crackdown ponownie dostępna za darmo

Z okazji zbliżającej się premiery Crackdown 3 firma Microsoft udostępniła za darmo pierwszą odsłonę tego efektownego cyklu trzecioosobowych gier akcji. W tytuł można zagrać zarówno na Xboksie 360, jak i Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności.

Mieliście okazję już kiedyś zagrać w Crackdown? Jeśli nie, to firma Microsoft przygotowała dla Was miłą niespodziankę. Z okazji nadchodzącej premiery trzeciej odsłony tego efektownego cyklu trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem, gigant z Redmond udostępnił zupełnie za darmo wydany w 2007 roku pierwowzór. Aby go zdobyć, należy wejść na stronę podaną poniżej, kliknąć przycisk kup grę i zalogować się na swoje konto Xbox Live. Następnie wystarczy pobrać 6,59 GB i i cieszyć się tytułem. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy Xboksów 360 i One. Na tej drugiej platformie Crackdown może pochwalić się nieco lepszą grafiką, sprawniejszym działaniem, a na Xboksie One X również rozdzielczością 4K.

  1. Crackdown w sklepie Xbox Marketplace

Nie wiadomo, jak długo oferta ta będzie obowiązywała, lecz jeśli ktoś jest zainteresowany, to na wszelki wypadek powinien zaopatrzyć się w swoją kopię produkcji studia Real Time Worlds jak najszybciej.

Jeśli nie macie jeszcze swojej kopii Crackdown, teraz jest doskonała okazja, by ją zdobyć. - Pierwsza odsłona Crackdown ponownie dostępna za darmo - wiadomość - 2019-02-07
Jeśli nie macie jeszcze swojej kopii Crackdown, teraz jest doskonała okazja, by ją zdobyć.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Microsoft decyduje się na udostępnienie Crackdown za darmo. Ostatnio taka akcja miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to tytuł rozdawano z okazji imprezy X018. Z pewnością są osoby, które nie zdążyły wówczas przygarnąć swojego egzemplarza, toteż teraz mają ku temu kolejną, doskonałą okazję.

Cykl Crackdown opowiada o posiadających nadnaturalne zdolności Agentach, pracujących dla organizacji zwanej Agencją w futurystycznym Pacific City. W pierwszej części musieliśmy wyeliminować szefów trzech gangów, w drugiej stawialiśmy czoła tajemniczemu wirusowi, a w trzeciej, która po wielu perturbacjach ujrzy w końcu światło dzienne 15 lutego, przeniesiemy się do metropolii New Providence, gdzie musimy odeprzeć atak nieznanych wrogów i pokrzyżować plany złej korporacji TerraNova Worldwide. Warto nadmienić, że nadchodząca odsłona serii zostanie udostępniona za darmo od razu dla osób opłacających abonament Xbox Game Pass.

  1. Crackdown – recenzja gry
  2. Crackdown – poradnik do gry