Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2020, 10:12

autor: Entelarmer

Anthem 2.0 - BioWare prezentuje piratów i nowe lokacje

Christian Dailey z BioWare Austin podzielił się grafikami koncepcyjnymi z odnowionego Anthem. Szef studia pokazał m.in. nowe, pirackie stronnictwo oraz lokacje, które zobaczymy w tzw. Anthem 2.0.

Anthem 2.0 - BioWare prezentuje piratów i nowe lokacje - ilustracja #1
Twórcy pokazali garść materiałów z Anthem Next.

Minęło sporo czasu od potwierdzenia przez BioWare planów wprowadzenia wielkich zmian w Anthem, ale wciąż nie wiemy zbyt wiele na temat tzw. Anthem 2.0 (znanego też jako Anthem Next). Nieco informacji zdradzają ostatnie wpisy Christiana Daileya. W minionych tygodniach szef studia BioWare Austin podzielił się garścią grafik koncepcyjnych z odnowionego Anthem. Pokazują one niektóre z nowych lokacji, w tym siedzibę kolejnej, pirackiej frakcji, której członków mogliśmy zobaczyć we wpisie z początku miesiąca.

Na razie Christian Dailey nie podzielił się konkretami, ale w ostatniej wiadomości poinformował o ukończeniu kolejnego wpisu poświęconego Anthem, który trafi na oficjalną stronę BioWare. Nie wiemy, kiedy dokładnie zostanie on opublikowany – tekst wciąż czeka na sprawdzenie i akceptację. Niemniej powinno to nastąpić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Czego się dowiemy, trudno zgadnąć, aczkolwiek na początku lipca Dailey wspomniał, że ma nadzieję „wkrótce” rzucić nieco światła na takie kwestie, jak „autonomia graczy”, system postępów oraz tzw. endgame. Zapewnił też, że prace nad aktualizacją przebiegają sprawnie. Trzymamy za słowo.