Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2020, 19:18

autor: Ender

BioWare świętuje pierwsze urodziny Anthem

BioWare świętuje po cichu pierwszą rocznicę premiery Anthem wypuszczając nową łatkę, a także oddając w ręce graczy kilka drobnych kosmetycznych upominków. Studio ogłosiło również poprawiony harmonogram wydarzeń, wśród których zabraknie jednak praktycznie jakichkolwiek nowych atrakcji.

W tym tygodniu mija rok od premiery Anthem. Produkcja, która miała otworzyć nową erę w historii studia BioWare, według wielu osób pogrzebała całkowicie jego reputację. Mimo praktycznego porzucenia prac nad rozwojem obecnej wersji tytułu, deweloperzy przygotowali rocznicową niespodziankę dla nielicznych weteranów, którzy wciąż bawią się z produkcją. Nie jest to jednak usunięcie bożonarodzeniowych dekoracji (to nastąpiło parę dni temu), które przez ponad dwa miesiące po świętach zdobiły ulice jedynego miasta w grze i były źródłem szyderstw wśród graczy, ale kilka drobnych upominków. Od 25 lutego do 24 marca wszyscy chętni będą mogli odebrać cztery urodzinowe skórki, po jednej dla każdego typu Javelina, a także nowy specjalny materiał do craftingu.

Jedna z urodzinowych skórek. - BioWare świętuje pierwsze urodziny Anthem - wiadomość - 2020-02-26
Jedna z urodzinowych skórek.

BioWare przygotowało również nowy patch w wersji 1.7.0. Niestety nie wprowadza on żadnych nowych atrakcji. Łatka modyfikuje dotychczasowy harmonogram dostępnych eventów tak, by tytuł mógł przez długi czas funkcjonować praktycznie na auto-pilocie (twórcy otwarci są jednak na sugestie zmian od fanów). Regularnej rotacji podlegać będą znane fanom dzienne, tygodniowe oraz miesięczne wyzwania i wydarzenia, a także opcjonalne tryby zabawy. Zmieniać będzie się też oferta broni i przedmiotów w sklepach. Za uczestnictwo w eventach czekają standardowe nagrody. Dodatkowym urozmaiceniem mają być ograniczone czasowo wydarzenia, zorganizowane z okazji wybranych świąt kalendarzowych.

Niedawno deweloperzy z BioWare potwierdzili, że planują w przyszłości przeprojektować Anthem, skupiając się na podstawowych aspektach rozgrywki oraz motywowaniu graczy do dłuższej zabawy. Plotki o tzw. Anthem 2.0 lub Anthem Next krążą już od dłuższego czasu. Według nich, produkcja zostanie zrebootowana i przy okazji najpewniej przejdzie na model free-to-play. Na razie nie wiemy, kiedy i czy rzeczywiście to nastąpi.

  1. BioWare - strona oficjalna
  2. Anthem - strona oficjalna
  3. Anthem - kompendium wiedzy
  4. Anthem - poradnik
  5. Recenzja Anthem

Ostatnia aktualizacja: 2020-02-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Anthem

Anthem