Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2020, 09:00

Anthem tańsze od burgera. Walmart rozdaje grę niemal za darmo

Użytkownicy forum Reddit donoszą, że amerykańska sieć sklepów Walmart zaczęła sprzedawać Anthem – znanego looter shootera od studia BioWare – w cenie jednego dolara.

Anthem tańsze od burgera. Walmart rozdaje grę niemal za darmo - ilustracja #1
Anthem miało być hitem – wyszło jak wyszło.

Użytkownicy forum Reddit donoszą, że w amerykańskiej sieci sklepów Walmart można obecnie nabyć Anthem za jednego dolara (przy czym ceny na naklejkach nie uwzględniają podatku, więc w praktyce jest nieco drożej). Warto odnotować, że chodzi o wersję pudełkową na Xboksa One, więc dla nas jest to raczej ciekawostka, która obrazuje skalę upadku niegdyś wyczekiwanego tytułu (przy takiej kwocie wysyłka zagraniczna byłaby droższa od samej gry).

Anthem tańsze od burgera. Walmart rozdaje grę niemal za darmo - ilustracja #2
Taniej już nie będzie.

Warto przypomnieć, że Anthem to tzw. looter shooter, czyli gra przypominająca modelem rozgrywki takie tytuły, jak Destiny czy The Division. Za produkcję odpowiada znane studio BioWare – autorzy m.in. serii gier RPG Dragon Age oraz Mass Effect. Niestety, pomimo kilku udanych pomysłów i mechanik (np. latania), dla wielu graczy Anthem okazało się dużym rozczarowaniem. Gra ma się doczekać sporej aktualizacji, która zmieni wiele aspektów rozgrywki i być może tchnie w nią nowe życie. Patch jest znany pod nazwą Anthem 2.0 lub Anthem Next, ale na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje (jednak nie należy się go spodziewać zbyt szybko).

Anthem pojawiło się na rynku 22 lutego 2019 roku. Gra jest dostępna na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Recenzja Anthem – gry, którą kocham i nienawidzę
  2. Anthem – poradnik
  3. Wszystko o Anthem
  4. Anthem – strona oficjalna