Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2019, 09:11

Anthem - pierwszy patch przyśpieszy loadingi i naprawi błędy

Studio BioWare ujawniło, czego możemy oczekiwać po pierwszym patchu do Anthem, który ukaże się w dniu oficjalnej premiery gry. Dostaniemy m.in. ulepszenia w kwestii wczytywania danych, czytelne statystyki przy ekwipunku oraz liczne poprawki błędów.

Gra ukaże się w najbliższy piątek. - Anthem - pierwszy patch przyśpieszy loadingi i naprawi błędy - wiadomość - 2019-02-21
Gra ukaże się w najbliższy piątek.
ANTHEM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 22 lutego 2019 r.

Pojutrze odbędzie się oficjalna premiera Anthem, czyli sieciowej gry akcji studia BioWare. Jak to w przypadku tego typu produkcji bywa, wraz z debiutem rynkowym ukaże się pierwszy patch. Autorzy właśnie ujawnili, czego możemy się po nim spodziewać.

Pierwsza aktualizacja zwiększy prędkość wczytywania danych. To dobra nowina, gdyż długie i częste loadingi są jednym z najpoważniejszych problemów Anthem. Naprawiony ma zostać również błąd, przez który ładowanie misji czasem się zapętla, co czyni dalszą zabawę niemożliwą. Autorzy obiecują również, że rozwiążą problemy powodujące zawieszanie się gry lub utratę połączenia z serwerami oraz te skutkujące brakiem właściwego zapisywania postępów w wyzwaniach.

Dzięki aktualizacji gra zacznie wyświetlać konkretne modyfikatory liczbowe uzbrojenia i sprzętu. Naprawione zostaną też problemy z kamerą pojawiające się w scenkach przerywnikowych. Ponadto, gdy po utracie połączenia z serwerem ponownie zalogujemy się do gry, zostaniemy dołączeni do tej samej drużyny, co poprzednio. Anthem otrzyma także ulepszony balans rozgrywki oraz poprawki masy małych błędów, utrudniających ukończenie wielu misji.

Przypomnijmy, że Anthem opracowano z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 22 lutego i na wszystkich platformach sprzętowych zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Najbliższy piątek będzie jedynie dniem oficjalnej premiery, kiedy gra stanie się dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Subskrybenci usługi Origin Access Premier bawią się w Anthem już od zeszłego piątku. Wtedy też ruszył 10-godzinny trial dla abonentów EA Access i Origin Acces. Dla tych graczy patch ukaże się więc tydzień po debiucie produkcji. Sądząc po pierwszych, nie do końca pozytywnych wrażeniach, ta aktualizacja jest bardzo potrzebna, gdyż gracze narzekają przede wszystkim na długie loadingi oraz ogólne niedopracowanie techniczne.

  1. Graliśmy w Anthem – walka jest super! A fabuła? No nie wiem...
  2. Oficjalna strona gry
  3. Wszystko o Anthem