Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2019, 08:33

autor: Aquma

Anthem otrzymało w końcu aktualizację z eventem Cataclysm

Anthem, czyli najnowsza gra kanadyjskiego studia BioWare, otrzymał wreszcie wyczekiwaną aktualizację, która dodaje do gry event end game’owy Catacylsm. Patch wprowadza też kilka innych zmian.

Anthem w końcu otrzymał wyczekiwaną aktualizację. - Anthem otrzymało w końcu aktualizację z eventem Cataclysm - wiadomość - 2019-08-07
Anthem w końcu otrzymał wyczekiwaną aktualizację.

Anthem - sieciowa strzelanka od kanadyjskiego studia BioWare - otrzymał w końcu spóźnioną aktualizację 1.3.0, która dodaje do omawianej produkcji event zwany Cataclysm. Ma to być wydarzenie oferujące zawartość typu end game”, czyli przeznaczoną dla użytkowników na wysokich poziomach doświadczenia i z rozwiniętymi pancerzami. Udostępniono także trailer, który podsumowuje fabułę i podstawowe założenia kataklizmów.

Jeśli nie macie ochoty oglądać powyższego filmu, a mimo to chcielibyście się dowiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi, to przypominamy, że Cataclysm jest czasowym eventem, w którym wybieramy się na wyspę targaną potężną burzą, by walczyć z wrogami i przejmować kontrolę nad fragmentami terenu. Czyniąc to, otrzymujemy punkty, które pozwalają zdobyć lepsze nagrody po pokonaniu bossa (chodzi o kryształy, które można wykorzystać do kupowania sprzętu). Istnieje opcja podejścia do starcia z głównym złym” od razu, ale zdobędziemy wtedy odpowiednio mniej wspomnianej waluty. W grze znajdziemy też tablicę wyników, która pozwala sprawdzić, jak nasza grupa poradziła sobie na tle innych. Więcej na temat eventu Cataclysm znajdziecie w naszym newsie z końca maja.

Warto odnotować, że wraz z aktualizacją deweloperzy udostępnili też mobilną aplikację, która pozwala rozmawiać z członkami naszej gildii (dokonano także stosownych zmian w systemie sojuszy, dzięki czemu wysiłki osób zgromadzonych w gildii są brane pod uwagę przy kalkulowaniu nagród typu social”). Do gry trafił również ekwipunek do walki wręcz (każdy z Javelinów ma dostęp do dwóch wariantów broni).

Przypominamy, że Anthem zadebiutował 22 lutego tego roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra została chłodno przyjęta przez krytyków (także u nas). Produkcja posiada polską wersję językową (kinową - z napisami).

  1. BioWare – strona oficjalna
  2. Anthem - strona oficjalna
  3. Anthem - kompendium wiedzy
  4. Anthem - poradnik
  5. Recenzja Anthem – gry, którą kocham i nienawidzę
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.