Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 2 sierpnia 2005, 07:39

Pierwsze obrazki prezentujące możliwości konsoli Nintendo Revolution

Mimo, że o konsoli Nintendo Revolution wspominaliśmy już wielokrotnie, dotąd nie mieliśmy okazji opublikować żadnych, nawet nieoficjalnych obrazków prezentujących faktyczne możliwości nowego urządzenia japońskiego koncernu. Sytuacja uległa zmianie wczoraj, kiedy to na łamach francuskiego serwisu JeuxVideo pojawiły się pierwsze zrzuty ekranowe z tzw. „tech-demo”.

Mimo, że o konsoli Nintendo Revolution wspominaliśmy już wielokrotnie, dotąd nie mieliśmy okazji opublikować żadnych, nawet nieoficjalnych obrazków prezentujących faktyczne możliwości nowego urządzenia japońskiego koncernu. Sytuacja uległa zmianie wczoraj, kiedy to na łamach francuskiego serwisu JeuxVideo pojawiły się pierwsze zrzuty ekranowe z tzw. „tech-demo” – filmu demonstrującego to, co dzięki Revolution będzie można zobaczyć na ekranie telewizora.

Nie wiadomo do końca, czy poniższe obrazki są stuprocentowo prawdziwe. Przedstawiciele koncernu Nintendo jak zwykle nabrali wody w usta, prezentując znane już wszystkim doskonale stanowisko nie komentowania na podstawie plotek oraz spekulacji.

Pierwsze obrazki prezentujące możliwości konsoli Nintendo Revolution - ilustracja #1
Pierwsze obrazki prezentujące możliwości konsoli Nintendo Revolution - ilustracja #2
Pierwsze obrazki prezentujące możliwości konsoli Nintendo Revolution - ilustracja #3

Więcej obrazków znajdziecie w tym miejscu.

Update: Niedługo musieliśmy czekać na sprostowanie powyższych informacji. Okazało się, że zaprezentowane powyżej obrazki nie pochodzą z jakiegokolwiek „tech-dema”, ale zostały skradzione z tej strony.