Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gothic 3 - poradnik do gry

Gothic 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wykopaliska Al Shedim (2) | Questy | Solucja Gothic 3 poradnik Gothic 3

9. Znajdź czwarty klucz do świątyni w Al Shedim

Zadanie dostaniesz od Saturasa (może się pojawić także po próbie otwarcia drzwi do świątyni). Kluczy jest pięć, dokładnie nie pamiętam jak przypisana jest numeracja, ale to nie jest najważniejsze. Ważne jest by wiedzieć gdzie szukać kluczy. Trzy z nich znajdują się w skrzyniach na terenie wykopalisk - przyjmijmy, że są to klucze numer 3,4 i 5. Tak więc klucz numer cztery odnajdziesz w skrzyni podczas przeszukiwania ruin.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2000

10. Znajdź drugi klucz do świątyni w Al Shedim

Numer dwa nadajmy kluczowi, który posiada Lester.

Twój stary druh Lester jest teraz niewolnikiem Orków i pracuje przy przekopywaniu terenu - Wykopaliska Al Shedim (2) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Twój stary druh Lester jest teraz niewolnikiem Orków i pracuje przy przekopywaniu terenu. Odnalazł klucz, który może Ci oddać w zamian za przysługę. Tą przysługą jest wyzwolenie go spod władzy Orków. W trakcie rozmowy możesz także poruszyć sprawę ziela bagiennego. Lester poprosi Cię o paczkę tego ziela, możesz mu ją dać, ale wtedy zbraknie Ci paczek do wykonania questa w Ishtar.

Uwaga! Mogą wystąpić problemy z nawiązaniem dialogu z Lesterem, jeśli wcześniej rozmawiałeś z nim w Ardei (a jest to bardzo prawdopodobne). Jeśli Lester nie będzie chciał z Tobą rozmawiać, po prostu pobij go i zabierz mu klucz jak będzie nieprzytomny. Tego sposobu możesz użyć także w przypadku, gdy nie chcesz robić sobie kłopotu u Orków.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2000

11. Znajdź piąty klucz do świątyni w Al Shedim

Ten klucz (podobnie jak dwa inne) odnajdziesz w skrzyni, gdzieś na terenie wykopalisk.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2000

12. Znajdź pierwszy klucz do świątyni w Al Shedim

Pierwszy klucz jest w posiadaniu Saturasa. Jeśli chcesz go zdobyć wystarczy po prostu poprosić - Saturas odda Ci go bez sprzeciwu.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2000

13. Znajdź pięć kluczy do świątyni w Al Shedim

Zadanie zleca Saturas, jeśli porozmawiasz z nim o artefakcie znajdującym się w świątyni.

Zanim będziesz mógł tworzyć wrota świątynne musisz odszukać pięć kluczy - Wykopaliska Al Shedim (2) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Zanim będziesz mógł tworzyć wrota świątynne musisz odszukać pięć kluczy. Gdzie ich szukać opisałem w innych questach.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 5000

14. Znajdź pięć kluczy do świątyni w Mora Sul

Zadanie wyniknie podczas rozmowy ze zbiegłym niewolnikiem Yussufem, którego znajdziesz w oazie niedaleko wykopalisk (obozuje tam razem z paladynem). Z pewnością o tym zadaniu usłyszysz także podczas pobytu w Mora Sul, bo tam sprawa kluczy jest na ustach wszystkich mieszkańców.

Yussuf opowie Ci ze szczegółami historię kluczy, możesz także dostać jeden z nich - Wykopaliska Al Shedim (2) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Yussuf opowie Ci ze szczegółami historię kluczy, możesz także dostać jeden z nich. Nie musisz przy tym zabijać zbiega, ale jeśli to zrobisz to wykonasz zadanie zlecane w Mora Sul.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2500

15. Znajdź trzeci klucz do świątyni w Al Shedim

Trzeci klucz (podobnie jak dwa inne) odszukasz w jednej ze skrzyń, gdzieś na terenie wykopalisk.

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 2000