Gothic 3: Geldern (1)

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

1. Daj Mirzo nauczkę

Zadanie zleca Agenak, Ork zajmujący się walkami na arenie.

Mirzo to handlarz artefaktami z Geldern, który zadziera z Agenakiem - Geldern (1) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Mirzo to handlarz artefaktami z Geldern, który zadziera z Agenakiem. Musisz udać się do Mirzy i spuścić mu łomot. Uważaj tylko by się nie zagalopować i go nie zabić.

Zyski:

  • Punkty doświadczenia: 1500
  • Atrybuty: Siła +1

2. Dostarcz Renwikowi rzadką roślinę, Szczaw Królewski

Zadanie zleca sam Renwik. Na pewno masz w plecaku kilka takich roślin więc podziel się.

Zyski:

  • Punkty doświadczenia: 1000
  • Reputacja: Geldern +2

3. Gembak chce dać nauczkę najemnikowi Ivanowi

Zadanie zleca Ork Gembak, kręcący się po Gildern (toczysz z nim drugi pojedynek na arenie).

Gembak szuka towarzysza który ruszy wraz z nim zająć się zbuntowanym najemnikiem Ivanem, ukrywającym się na wzgórzu w pobliżu jednej z kopalń - Geldern (1) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

Gembak szuka towarzysza który ruszy wraz z nim zająć się zbuntowanym najemnikiem Ivanem, ukrywającym się na wzgórzu w pobliżu jednej z kopalń. Zgódź się towarzyszyć Orkowi.

Zyski:

  • Punkty doświadczenia: 1500
  • Reputacja: Geldern +2

4. Gunock, leniwy Ork

Zadanie wynika w trakcie rozmowy z Gunockiem o poszukiwaniach druidów. Oddziałem łowców miał dowodzić Gunock ale powodowany lenistwem wysłał kogo innego. Możesz nazwać go leniem w trakcie rozmowy i zagrozić donosem do Groka. Rozmowa z Gunockiem skończy się walką, która ma być nauczką dla lenia. Nie zabijaj go tylko, wystarczy solidny łomot (choć zabicie go będzie warunkiem zaliczenia innego zadania).

Zyski:

  1. Punkty doświadczenia: 1500

5. Hamil zuchwały handlarz artefaktami wśród niewolników

Zadanie wynika podczas rozmowy z samym Hamilem.

To jeden z niewolników, kręcący się przy kopalni w Geldern - Geldern (1) | Questy | Solucja Gothic 3 - Gothic 3 - poradnik do gry

To jeden z niewolników, kręcący się przy kopalni w Geldern. Porozmawiaj z nim tak by się przyznał do handlu kradzionymi artefaktami. Potem donieś o tym Nemrokowi. Później będziesz musiał odnaleźć alchemika współpracującego z Hamilem (jest to Peratur).

Zostało jeszcze 39% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Podobało się?

0

Gothic 3

13 października 2006

PC
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2014-01-31
14:56

shadowstar Junior

bzdurny poradnik z blednymi informacjami. Towary urkrassa nie znajduja sie w jaskini u ortegi

Komentarz: shadowstar
2014-11-11
11:19

kamild706 Junior

Jak na poradnik to bardzo słaby. Zero informacji gdzie dokładnie można znaleźć np. daną roślinę czy zwierza, same ogólniki typu "należy się rozejrzeć po Nordmarze". Nie polecam.

Komentarz: kamild706
2015-02-28
12:18

zanonimizowany1074543 Junior

Pomocy!!! jak zgine to nie mogę stać wogóle to mnie bizon zabił był jeden chciałem zabić ścierwojada (czy jakoś tam) i podeszedł biozon i bum zaczełą sie wojna ścierwojad i bizon zaczeli mnie bic bum gine :( pomożecie???????

Komentarz: zanonimizowany1074543
2015-06-27
01:15

Sandro_de_Vega Centurion

Dowiedziałem się, że więzień to Vatras. Zdobyłem klucz do celi. A gdy chcę z nim pogadać to bezio mówi "Hmm... Nie." i rozmowa się kończy.

Komentarz: Sandro_de_Vega
2016-01-17
18:16

fanatyk2006 Junior

😃

brakuje tylko spisu wszystkich przedmiotów i potworów ale i bez tego mi pomógł dzięki

Komentarz: fanatyk2006
2016-04-08
21:38

Rozbo12 Konsul

Rozbo12
👍

Fajny poradnik.

Komentarz: Rozbo12
2017-06-29
10:36

Pluumek Junior

Proszę o pomoc. Podczas misji w Reddock, gdy mam pozbyć się patroli orków, to gdy ich wszystkich zabiję to nie zalicza misji. Wróciłem do tego gościa co mi zlecił misję i nie ma takiego dialogu i nie wiem jak ją ukończyć.

Komentarz: Pluumek
2017-06-29
10:38

Pluumek Junior

Chodzi o misję w Reddock (1) i (2)

Komentarz: Pluumek
2019-02-02
12:49

Kowalkwl Legionista

Jeżeli utknąłeś na którymś queście to zapraszam na mój kanał o zadaniach w G3:
https://www.youtube.com/channel/UC1LxU_h1lxDkxI6_Cuk0TAQ

Komentarz: Kowalkwl
2025-01-13
00:18

pabisbar Junior

najgorszy poradnik jaki widzialem, nie kupujcie - strata kasy

Komentarz: pabisbar

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl