Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć najlepszego konia w Kingdom Come? Kingdom Come poradnik, solucja

Koń Siwek, którego bohater otrzymuje po ukończeniu jednego z głównych questów gry Kingdom Come: Deliverance, cechuje się dość niskimi statystykami. Zwierzę to nie potrafi dostatecznie szybko galopować, ma ograniczony limit udźwigu i może zostać łatwo wystraszone jeśli np. Henryk nagle spotka grupę bandytów. Gra pozwala na szczęście na zdobycie lepszego wierzchowca. Poniżej zamieściliśmy informacje jak tego dokonać oraz sugestie jaki nowy koń będzie najlepszym wyborem.

Gdzie kupić nowego konia w Kingdom Come?

1 - Jak zdobyć najlepszego konia w Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Nowego konia możesz pozyskać dzięki kradzieży, ale jeśli nie chcesz ryzykować kłopotów z prawem oraz pogorszenia reputacji to musisz w tej sprawie odwiedzić stadninę i porozmawiać ze sprzedawcą koni.
  2. Stadniny znajdują się w Neuhof, Użycach oraz Merchojedach.
2 - Jak zdobyć najlepszego konia w Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Po dotarciu do stadniny możesz od razu udać się do osoby handlującej końmi lub najpierw samemu przejść się po stadninie i zbadać przebywające na jej terenie konie.
  2. Po wejściu w interakcję z danym wierzchowcem pojawią się jego statystyki i gra pozwoli ci też porównać je ze statystykami aktualnie posiadanego konia. W trakcie rozmowy ze sprzedawcą koni możesz wybrać interesującego Cię konia i potwierdzić chęć jego zakupu.
  3. Uwaga - Zakup konia może być dużym wydatkiem, tak więc warto się potargować. Nowo pozyskany wierzchowiec automatycznie zastąpi poprzedniego, którego używałeś do tej pory. Automatycznie przeniesione też zostaną wszystkie jego elementy ekwipunku oraz przedmioty składowane w jukach.

Czym kierować się przy zakupie konia w Kingdom Come?

Konie w Kingdom Come: Deliverance opisane są czterema głównymi parametrami - szybkością, pojemnością sakiew (a konkretnie limitem udźwigu, który jest niezależny od limitu inwentarza Henryka), odwagą (bardziej strachliwy wierzchowiec może zrzucić z siebie Henryka gdy otoczą was bandyci) oraz wytrzyma - Jak zdobyć najlepszego konia w Kingdom Come? - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Konie w Kingdom Come: Deliverance opisane są czterema głównymi parametrami - szybkością, pojemnością sakiew (a konkretnie limitem udźwigu, który jest niezależny od limitu inwentarza Henryka), odwagą (bardziej strachliwy wierzchowiec może zrzucić z siebie Henryka gdy otoczą was bandyci) oraz wytrzymałością (długość galopu). "Podmiany" konia najlepiej jest dokonać tylko jeden raz i w trakcie gry i od razu wybrać jednego z najcenniejszych wierzchowców 5 klasy. Wiedz jednak, że musisz na ten cel odłożyć około 2000 groszy. Potencjalni "kandydaci" to:

  1. Al-Buraq ze stadniny w Neuhof - koń ma 39 punktów szybkości, 252 punkty pojemności sakiew, 15 punktów odwagi i 410 punktów wytrzymałości.
  2. Kanthaka ze stadniny w Użycach - koń ma 40 punktów szybkości, 196 punktów pojemności sakiew, 20 punktów odwagi i 410 punktów wytrzymałości.
  3. Jenda ze stadniny w Merchojedach - koń ma 41 punktów szybkości, 268 punktów pojemności sakiew, 17 punktów odwagi i 450 punktów wytrzymałości.