Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Użyce | Zajęcia w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Zajęcia to mniejsze questy, których możesz podejmować się w grze Kingdom Come: Deliverance (rozpoznasz je po ikonach wykrzyknika na mapie). Poniżej zestawiliśmy zajęcia możliwe do odblokowania w Użycach i najbliższej okolicy. To wioska z północno-wschodniego narożnika mapy, którą możesz odwiedzić z własnej inicjatywy lub podczas zaliczania głównego zadania Tajemnicze drogi.

Śmierdzące interesy w Użycach

Jak odblokować: Rozmowa z rybakiem w obozowisku na północny-wschód od Użyc.

Musisz odwedzić obozowisko zlokalizowane na północny-wschód od Użyc - jego lokalizację pokazuje powyższy obrazek - Użyce | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Musisz odwedzić obozowisko zlokalizowane na północny-wschód od Użyc - jego lokalizację pokazuje powyższy obrazek. Porozmawiaj tam z rybakiem (Fisherman) żeby dowiedzieć się o bójkach na pieniądze.

Zanim będziesz mógł wyzwać rybaka na pojedynek musisz pokonać trzech innych wojowników z Użyc - Użyce | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Zanim będziesz mógł wyzwać rybaka na pojedynek musisz pokonać trzech innych wojowników z Użyc. Za każdym razem gdy wyzwiesz kogoś na pojedynek akcja przeniesie się na małą arenę obok wioski. Walka rozgrywa się bez udziału broni, tak więc warto zadbać wcześniej o awansowanie umiejętności walki wręcz. Możesz też zresztą skutecznie rozwijać tę umiejętność dzięki rozgrywaniu tego questu. Przed każdą walką musisz zapłacić 5 groszy, ale po zwycięstwie zdobędziesz 10 groszy. Możesz przeszukać ciało pokonanej osoby i wyjąć z inwentarza cenne rzeczy.

Za pokonanie rybaka otrzymasz księgę umiejętności (Agile as a Weasel), której przeczytanie podnosi na stałe Zwinność. Sam quest nie zakończy się. Możesz ponownie wyzywać rybaka na pojedynki żeby dalej rozwijać Walkę wręcz (dodatkowo oferuje on płatne treningi w tej dziedzinie).