Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Równa | Zadania poboczne Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Na stronie znajduje się zestawienie pobocznych zadań gry Kingdom Come: Deliverance, które możesz odblokować w Równej. To malutka wioska w północno-zachodniej części mapy, która została zaatakowana przez Kumanów podczas rozgrywania prologu gry.

W sutannie

Jak odblokować: Rozmowa z wieśniakiem w Równej.

Chłopa odnajdziesz w jednej z chatek wyniszczonej wioski - Równa | Zadania poboczne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Chłopa odnajdziesz w jednej z chatek wyniszczonej wioski. Porozmawiaj z nim na temat chęci odnalezienia ojca Szymona i nakłonienia go do przyjęcia stanowiska duszpasterza w lokalnym kościele.

1 - Równa | Zadania poboczne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Jeden z dwóch otrzymanych celów misji wskazuje kościół w Sazawie, ale jest to błędny trop i możesz go w rezultacie całkowicie zignorować. Zamiast tego wyrusz do wskazanego gospodarstwa należącego do byłej gosposi Szymona - jest ono na wschód od Skalicy. Porozmawiaj tam z kobietą, a otrzymasz namiary na krzyż nagrobny.
  2. Krzyż znajduje się dość daleko na zachód od Skalicy. Po dotarciu na miejsce zbadaj nagrobek z leżącymi obok kwiatami.
2 - Równa | Zadania poboczne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
Do zbadania jest teraz mały obszar na zachód od nagrobka - Równa | Zadania poboczne Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Do zbadania jest teraz mały obszar na zachód od nagrobka. Odnalezienie Szymona nie powinno być trudne, ale ustalisz, że przetrzymuje go dwóch bandytów. Możesz:

  1. Zaatakowac i zabić bandytów.
  2. Użyć perswazji lub zaimponowania - Bandyta, z którym rozmawiasz, ma po zaledwie 1 punkcie w obu kategoriach. Udana próba doprowadzi do pozbycia się bandytów bez stoczenia walki z nimi.
  3. Przekazać bandycie 60 groszy (lub mniej jeśli potargujesz się) w zamian za uwolnienie księdza.

Po rozwiązaniu problemu porozmawiaj z ojcem Szymonem. Możesz uszanować jego wolę lub nakłonić go do udania się do Równej (wybieraj drugie opcje dialogowe). Powróć do chłopa w Równej i przekaż mu wieści. Jeśli "zrekrutowałeś" pomyślnie ojca Szymona to możesz odebrać nagrodę (100 groszy) lub odmówić zapłaty za wykonaną misję.