Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ledeczko | Zajęcia w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Zajęcia to mniejsze questy, których możesz podejmować się w grze Kingdom Come: Deliverance (rozpoznasz je po ikonach wykrzyknika na mapie). Poniżej zestawiliśmy zajęcia możliwe do odblokowania w wiosce Ledeczko zlokalizowanej w centralnej części mapy.

Kłody na rzece

Jak odblokować: Rozmowa z Wackiem w Ledeczku.

Uwaga - Nie zrań przez przypadek innych uczestników turnieju, bo zawalisz zawody i sprowadzisz na siebie kłopoty - Ledeczko | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry
  1. Wacka możesz spotkać na terenie strzelnicy znajdującej się przy rzece lub przechadzającego się po wiosce. Zaproponuje on Henrykowi udział w nietypowych zawodach strzeleckich, które polegają na oddawaniu strzałów do przepływających kłód. Do zadania tego najlepiej przystąpić dopiero po rozwinięciu łucznictwa, bo wymaga ono oddawania celnych strzałów z dużej odległości.
  2. Po wyrażeniu chęci przystąpienia do zawodów musisz postawić 10-50 groszy na szali. Twoim zadaniem jest trafienie w jak największą liczbę przepływających kłód (masz 20 strzał i tylko te liczą się, nie podmieniaj ich w inwentarzu na własne). Nie śpiesz się z oddawaniem strzałów, bo nie musisz ich wszystkich oddać z okolic miejsca startu. Możesz przejść kawałek wzdłuż rzeki i znaleźć sobie inne miejsce - najlepsze są wzniesienia oraz te obszary gdzie rzeka się zwęża i Henryk może ustawić się nieco bliżej od płynących kłód.
  3. Jeśli wygrasz turniej to otrzymasz trzykrotność wpisowego, jeśli uplasujesz się na drugim miejscu to otrzymasz zwrot gotówki, a jeśli będziesz ostatni to podarowane Wackowi grosze przepadną. Zawody strzeleckie możesz bezproblemowo powtarzać.

Uwaga - Nie zrań przez przypadek innych uczestników turnieju, bo zawalisz zawody i sprowadzisz na siebie kłopoty!