Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oberża "Na Polance" | Zajęcia w Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Zajęcia to mniejsze questy, których możesz podejmować się w grze Kingdom Come: Deliverance (rozpoznasz je po ikonach wykrzyknika na mapie) - Oberża Na Polance | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Zajęcia to mniejsze questy, których możesz podejmować się w grze Kingdom Come: Deliverance (rozpoznasz je po ikonach wykrzyknika na mapie). Poniżej zestawiliśmy zajęcia możliwe do odblokowania w pobliżu Oberży "Na Polance" (Inn in the Glade). Jest to malutka lokacja w środkowej części mapy świata. Jej lokalizację prezentuje powyższy obrazek. Do oberży możesz dotrzeć np. rozpoczynając w Neuhof i podróżując na północny-zachód albo rozpoczynając w Ledeczku i wyruszając na północny-wschód.

Gdzie diabeł nie może...

Jak odblokować: Rozmowa ze starą prostytutką w pobliżu oberży.

Starą prostytutkę (Old Whore) za dnia odnajdziesz stojącą przy wozie w pobliżu Oberży Na Polance - Oberża Na Polance | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Starą prostytutkę (Old Whore) za dnia odnajdziesz stojącą przy wozie w pobliżu Oberży "Na Polance". Możesz zacząć wykonywać dla niej drobne przysługi polegające na wykradaniu dla niej różnorakich przedmiotów.

Pierwsze zlecenie dotyczy odzyskania 20 groszy od jednego z klientów prostytutki. Po zlokalizowaniu mężczyzny najlepiej odczekać aż uda się na odpoczynek albo w odosobnione miejsce, np. opuści oberżę. Sakiewkę (Purse with coin) możesz pozyskać dzięki kradzieży kieszonkowej lub (lepszy pomysł) zakraść się do mężczyzny od tyłu, poddusić go i przeszukać jego inwentarz gdy będzie nieprzytomny.

Drugie zlecenie dotyczy ukradzenia szala - Oberża Na Polance | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Drugie zlecenie dotyczy ukradzenia szala. Dotrzyj do wskazanej chatki, która znajduje się na wschód od oberży. Wełniany szal (Old whore's shawl) znajduje się w inwentarzu wieśniaczki, ale musisz uważać na jej męża, który może podnieść alarm. Możesz zaczekać na nastanie nocy i użyć na wieśniacze kradzieży kieszonkowej lub np. szybko ogłuszyć obie postacie i przeszukać inwentarz wieśniaczki gdy będzie nieprzytomna. Dostarcz szal zleceniodawczyni questu.

Dwa kolejne zlecenia zalicza się w tej samej lokacji - na terenie jednego z gospodarstw w Neuhof gdzie były mąż prostytutki wiedzie życie z nową kobietą - Oberża Na Polance | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Dwa kolejne zlecenia zalicza się w tej samej lokacji - na terenie jednego z gospodarstw w Neuhof gdzie były mąż prostytutki wiedzie życie z nową kobietą. Najpierw musisz okraść mężczyznę i pozyskać zdobiony sztylet (Old whore's dagger), a następnie kobietę i pozyskać klucz do skrzyni (Trunk key). Obu kradzieży najlepiej dokonać w tym samym czasie. Ogłusz obie postacie lub okradnij je gdy będą spały.

Po dostarczeniu prostytutce wszystkich przedmiotów dowiesz się, że będzie potrzebowała trochę czasu. Jeśli powrócisz do gospodarstwa jej byłego męża po upływie około jednego dnia to zauważysz ślady włamania oraz liczne plamy krwi. Możesz wykorzystać okazję i okraść domostwo bez ryzyka podniesienia alarmu (w skrzynie obok łóżka jest np. bardzo wartościowy naszyjnik). W celu oficjalnego zakończenia questu spotkaj się dodatkowo z oberżystą Andrzejem przebywającym na terenie Oberży "Na Polance". Potwierdzi on, że prostytutka zabiła swojego byłego męża.

Delicje

Jak odblokować: Rozmowa z oberżystą Andrzejem.

Od oberżysty Andrzeja możesz odebrać zlecenie dostarczania mu mięsa dzikiej zwierzyny - Oberża Na Polance | Zajęcia w Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Od oberżysty Andrzeja możesz odebrać zlecenie dostarczania mu mięsa dzikiej zwierzyny. Po tym jak upolujesz wytypowane przez niego zwierzę (np. zająca) podejdź do jego zwłok i przeszukaj je żeby pozyskać mięso. Za każdy dostarczony oberżyście komplet mięsa otrzymasz trochę groszy.

Uwaga - Polowanie na dzikie zwierzęta jest traktowane jak kłusownictwo. Nie daj się nikomu zauważyć, tak więc nie poluj w pobliżu wiosek, głównych ścieżek itp.