Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dead Space 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Dead Space 2 - poradnik do gry

Dead Space 2 - poradnik do gry

Nie taki znowu martwy kosmos... Poradnik do gry Dead Space 2 zawiera przede wszystkim bardzo dokładny opis przejścia wszystkich piętnastu rozdziałów, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. Oprócz solucji w poradniku znalazły się również liczne wskazówki.

Poradnik do gry Dead Space 2 zawiera przede wszystkim bardzo dokładny opis przejścia wszystkich piętnastu rozdziałów, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza - Dead Space 2 - poradnik do gry

Poradnik do gry Dead Space 2 zawiera przede wszystkim bardzo dokładny opis przejścia wszystkich piętnastu rozdziałów, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W opisie najwięcej uwagi poświęcono skutecznym metodom eliminacji napotykanych nekromorfów, choć zawiera on też informacje na temat zaliczania stawianych celów misji, eksploracji otoczenia w poszukiwaniu sekretów czy metod rozwiązywania problemów na wyższych poziomach trudności. Oprócz solucji w poradniku znalazły się również liczne wskazówki dotyczące między innymi właściwej rozgrywki, doboru elementów wyposażenia, mocnych i słabych stron poszczególnych odmian potworów oraz czynności niezbędnych do zdobywania achievementów.

Opis przejścia zawiera następujące oznaczenia kolorystyczne:

Kolor czerwony odwołuje się do klawiszy oraz przycisków na myszce odpowiedzialnych za wykonywanie różnorakich czynności.

Kolor niebieski odwołuje się do nazw odwiedzanych lokacji.

Kolor zielony odwołuje się do cenniejszych przedmiotów, które można pozyskać w trakcie rozgrywki, między innymi schematów, dzienników, nowych broni oraz węzłów mocy.

Kolor pomarańczowy odwołuje się do ważnych miejsc, jak chociażby punktów zapisu stanu gry, sklepów czy warsztatów.

W tekście znajdują się również oznaczenia #1 i #2, informujące o tym, iż do danego fragmentu tekstu odwołuje się widoczny nad nim lewy lub prawy screen.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Informacje o Dead Space 2 - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 73, ilustracje: 1409 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dead Space 2 - poradnik do gry