Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2007, 12:43

autor: Khornel

Znamy datę premiery Myst Online: Uru Live

GameTap ogłosiło, że długo oczekiwana kontynuacja znanej serii przygodówek ujrzy światło dzienne już 15 lutego 2007 roku. Cyan World, producent Myst Online, zapowiada, że gra będzie dostępna dla subskrybentów GameTap w USA i Kanadzie.

GameTap ogłosiło, że długo oczekiwana kontynuacja znanej serii przygodówek ujrzy światło dzienne już 15 lutego 2007 roku. Cyan World, producent Myst Online, zapowiada, że gra będzie dostępna dla subskrybentów GameTap w USA i Kanadzie. Ponadto mieszkańcy kolejnych dwunastu krajów będą mogli ściągnąć grę bezpośrednio z tej strony.

Znamy datę premiery Myst Online: Uru Live - ilustracja #1

Myst Online: Uru Live, jak sama nazwa wskazuje, ma być grą typu Massive Multiplayer Online, w której gracze z całego świata będą mogli poznawać kolejny niesamowity świat. Wcielą się oni w rolę jednego z archeologów, których zadaniem jest zbadanie niedawno odkrytych ruin starożytnej cywilizacji D’ni. Każdy z graczy, będzie mógł, wedle własnego uznania, wykonywać rozmaite zadania, rozwiązywać zagadki oraz przemierzać krainy, jednocześnie mając wpływ na rozwój tego świata. Tym, co wyróżnia Uru od pozostałych produkcji typu MMO, jest nastawienie na eksplorację świata i przeżywanie przygody, a nie walkę i nabijanie kolejnych poziomów doświadczenia.

Znamy datę premiery Myst Online: Uru Live - ilustracja #2

Niestety Polska nie figuruje w spisie owych 14 krajów, które będą mogły od początku zagrać w Myst Online: Uru Live. Nie wiadomo nawet, kto mógłby zająć się jej dystrybucją w naszym kraju. Pozostaje nam jedynie życzyć wszystkim rodzimym fanom przygodówek jak najrychlejszego rozwiązania tej kwestii.