Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Myst Online: Uru Live (PC)
OkładkaMyst Online: Uru Live (PC)

Myst Online: Uru Live PC

Myst Online: Uru Live to długo oczekiwana przez miłośników przygodówek, a w szczególności serii Myst, możliwość sieciowej eksploracji świata stworzonego pierwotnie przez firmę Cyan Worlds.

Przygodowe | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Myst Online: Uru Live Premiera PC

15lutego2007

producent: Cyan Inc. wydawca: GameTap Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Myst Online: Uru Live to dugo oczekiwana przez miłośników przygodówek, a w szczególności serii Myst, możliwość sieciowej eksploracji świata stworzonego pierwotnie przez firmę Cyan Worlds. Projekt zarzucony jakiś czas temu został wskrzeszony przez serwis GameTap, przy współpracy z twórcami oryginalnych gier z cyklu Myst. Przypomnijmy, iż moduł rozgrywki wieloosobowej został pierwotnie zaimplementowany w grze Uru: Ages Beyond Myst, jednak ze względu na nikłe zainteresowanie ze strony graczy, został wyłączony.

Myst Online: Uru Live jest pełnoprawną grą z rodzaju MMO, w której każdy gracz może doświadczać zupełnie innych przygód w zależności od podejmowanych przez siebie akcji i decyzji. Można więc powiedzieć, iż każdy gracz snuje własną opowieść, oczywiście na bazie wspaniałego świata Myst. A świat ten w dużej mierze zdominowany jest przez pozostałości tajemniczej cywilizacji D'ni, której społeczność ponad 10,000 lat temu stworzyła ogromne, podziemne imperium. Jej członkowie wynaleźli mnóstwo rewolucyjnych rzeczy, w tym m.in. Sztukę Pisania. Posłużyła ona następnie do kreacji Ksiąg Połączeń pozwalających na przemieszczanie się pomiędzy światami zwanymi Erami. Niestety, kres świetności D'ni położyła ogromna katastrofa, a wszelkie tajemnice zostały pogrzebane głęboko pod ziemią – aż do teraz.

Grupa archeologów natrafiła ostatnio na pozostałości po cywilizacji D'ni – rozpoczęły się wykopaliska i badania mające na celu „wydarcie” tajemnic starożytnych. Ty drogi graczu zostałeś poproszony o udział w nich. W tym właśnie momencie rozpoczyna się właściwa przygoda w sieciowym uniwersum Myst. Wstępując do niego możemy dowolnie ukształtować naszą postać, począwszy od koloru i wyglądu skóry, a na stylu ubioru skończywszy. Czeka na nas eksploracja wspomnianych światów, a także możliwość interakcji z innymi graczami, rozwiązywanie zagadek, no i oczywiście udział w rozwoju fabuły gry, ponieważ każda nasza akcja znajduje odbicie w otaczającej nas rzeczywistości.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 465 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Myst Online: Uru Live: Odpowiednia dla każdego wieku.

Myst Online: Uru Live Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 3 GB HDD
  • Windows XP