Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2007, 13:17

autor: Basza

Myst Online: Uru Live już dostępny w sprzedaży

Przedstawiciele GameTap oświadczyli, że do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza produkcja filmy Cyan Inc. o nazwie Myst Online: Uru Live, która reprezentuje nowy gatunek przygodowych gier MMO.

Przedstawiciele GameTap oświadczyli, że do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza produkcja filmy Cyan Inc. o nazwie Myst Online: Uru Live, która reprezentuje nowy gatunek przygodowych gier MMO.

Myst Online: Uru Live już dostępny w sprzedaży - ilustracja #1

Jak na razie w Myst Online: Uru Live mogą grać jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady, lecz wydawca obiecuje, że już niedługo poszerzy swoją ofertę o kolejne kraje. Niestety wśród nich nie ma Polski, także wszyscy Ci, którzy mieli ochotę spróbować swoich sił w wirtualnym świecie Mysta będą musieli obejść się z smakiem. Grę można pobrać bezpośrednio z tego miejsca, a wydawca tego tytułu dla wszystkich chętnych oferuje kilka ciekawych promocji. Pierwszą z nich jest siedmiodniowy trial, dzięki któremu zupełnie za darmo można zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka. Natomiast wszyscy Ci, którzy stworzyli swoje konto w grze będą mogli cieszyć się zabawą przez pierwszy miesiąc za jedyne 99 centów, poza promocją wysokość miesięcznego abonamentu wynosi prawie 7 dolarów.

Myst Online: Uru Live już dostępny w sprzedaży - ilustracja #2

Myst Online: Uru Live jest długo oczekiwaną przez miłośników przygodówek produkcją, która pozwala na sieciową eksplorację niesamowitego świata gry stworzonego przez firmę Cyan Inc. Gracz wcieli się w rolę jednego z archeologów, którego zadaniem jest zbadanie niedawno odkrytych ruin starożytnej cywilizacji D’ni. W grze można wykonywać przeróżne zadania, rozwiązywać trudne łamigłówki oraz przemierzać krainy, jednocześnie mając wpływ na rozwój wirtualnego świata. W odróżnieniu od innych gier z gatunku MMO, rozgrywka Myst Online: Uru Live nastawiona jest na poznawanie zakątków świata gry i przeżywanie niezwykle ciekawej przygody, a nie na ciągłą walkę i zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia.

Więcej informacji na temat gry Myst Online: Uru Live można znaleźć na łamach naszego serwisu.