Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2006, 16:20

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Zmiana developera Abducted

Firma Contraband poinformowała, iż zakończyła swoją przygodę z grą Abducted. Prawa do jej tworzenia zostały sprzedane innemu developerowi a szczegóły tej operacji oraz nazwa nabywcy, niedługo zostaną podane do wiadomości publicznej. Przypomnijmy, iż Abducted łączyć ma w sobie elementy S-F, horroru oraz przygodówek.

Firma Contraband poinformowała, iż zakończyła swoją przygodę z grą Abducted. Prawa do jej tworzenia zostały sprzedane innemu developerowi, a szczegóły tej operacji oraz nazwa nabywcy, niedługo zostaną podane do wiadomości publicznej. Przypomnijmy, iż Abducted łączyć ma w sobie elementy S-F, horroru oraz przygodówek.

Zmiana developera Abducted - ilustracja #1

Gracz budzi się po długim okresie nieświadomości, całkowicie skołowany i zdezorientowany. Okazuje się, iż miejsce naszego pobytu to ogromny statek kosmiczny Obcych. Statek wygląda na opuszczony, a niektóre z jego sekcji zostały opanowane przez różne ekosystemy roślinne oraz zwierzęta, inne natomiast zostały całkowicie zniszczone. Po pewnym czasie dociera do nas przerażająca rzeczywistość - ktoś lub coś poluje na nas!

Niestety, na razie nie wiadomo, jak zmiana developera wpłynie na ogólny kształt gry oraz na datę jej wydania, której nota bene również nie znamy.