Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2008, 09:27

autor: vampire

Zdjęcia europejskiej Limitowanej Edycji MGS4

Niedawno pisaliśmy o zawartości europejskiej Limitowanej Edycji Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, która 12 czerwca ma być już dostępna w sprzedaży. Wczoraj firma Konami zdecydowała się zaprezentować zdjęcia jej zawartości. Przypomnijmy, że składać się ona będzie, z filmu dokumentalnego Making of na płycie Blu-ray, 20-centymetrowej figurki, soundtracku na CD oraz oczywiście samej gry.

Niedawno pisaliśmy o zawartości europejskiej Limitowanej Edycji Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, która 12 czerwca ma być już dostępna w sprzedaży. Wczoraj firma Konami zdecydowała się zaprezentować zdjęcia jej zawartości. Przypomnijmy, że składać się ona będzie, podobnie jak ta za oceanem, z filmu dokumentalnego Making of na płycie Blu-ray, soundtracku na CD oraz oczywiście samej gry. Dodatkowo jeszcze mieszkańcy Starego Kontynentu otrzymają bardzo starannie wykonaną, 20-centymetrową (czyli nawet większą niż zapowiadano) figurkę Solid Snake'a.

Zdjęcia europejskiej Limitowanej Edycji MGS4 - ilustracja #1
Zdjęcia europejskiej Limitowanej Edycji MGS4 - ilustracja #2

Za to wszystko przyjdzie nam zapłacić 99,95 EUR (około 334 zł), czyli prawie dwukrotnie więcej niż w przypadku amerykańskiej Limitowanej Edycji, której cena wynosić ma 84,99 USD (około 184 zł).