Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2007, 15:48

autor: Metatron

Zapowiedziano grę Decathletes

Firma Ghostlight zapowiedziała grę Decathletes przygotowywaną z myślą konsolach przenośnych NDS oraz PSP. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to symulator dziesięcioboju, czyli produkcja, która starszym graczom może kojarzyć się z wydanym w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych Decathlonem.

Firma Ghostlight zapowiedziała grę Decathletes przygotowywaną z myślą konsolach przenośnych NDS oraz PSP. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to symulator dziesięcioboju, czyli produkcja, która starszym graczom może kojarzyć się z wydanym w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych Decathlonem. Podobnie jak we wspomnianym tytule, w Decathletes weźmiemy udział w dziesięciu konkurencjach lekkoatletycznych. Na tym jednak podobieństwa się kończą.

Planowana na wiosnę przyszłego roku produkcja ma bowiem odznaczać się rozbudowanymi możliwościami wpływu na wygląd naszych zawodników, różnymi znanymi z rzeczywistego świata stadionami oraz trybem multiplayer, w którym będzie mogło wziąć udział do czterech osób równocześnie.

Gra Decathletes powstaje w studiu deweloperskim Code Monkeys, które ma już na swoim koncie takie produkcje jak Shrek: Treasure Hunt czy Charlotte’s Web. Nie da się ukryć, że tytuł powstaje z myślą o tym, by sprzedać go na fali popularności Olimpiady, która w przyszłym roku odbędzie się w Pekinie.