Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2003, 16:44

autor: eLKaeR

Zapowiedziano EverQuest: The Legacy of Ykesha

Dotychczas na rynku zdążyły ukazać się już cztery oficjalne rozszerzenia, dedykowane popularnej grze z gatunku MMOcRPG o nazwie EverQuest. Obecnie ludzie zatrudnieni w firmach Verant Interactive i Sony Online Entertainment pracują nad piątym z kolei dodatkiem, noszącym tytuł The Legacy of Ykesha.

Dotychczas na rynku zdążyły ukazać się już cztery oficjalne rozszerzenia, dedykowane popularnej grze z gatunku MMocRPG o nazwie EverQuest. Obecnie ludzie zatrudnieni w firmach Verant Interactive i Sony Online Entertainment pracują nad piątym z kolei dodatkiem, noszącym tytuł The Legacy of Ykesha.

Nowy add-on zawierać ma jedną bonusową rasę, w której reprezentanta będą mogli wcielić się użytkownicy. Do tego dojdzie jeszcze specjalny system kartograficzny oraz bogaty wachlarz nigdzie nie pokazywanych dotąd typów potworów i zaklęć magicznych.

Pełna wersja omawianej pozycji powinna ujrzeć światło dzienne w pierwszej połowie bieżącego roku. Gotowy produkt zostanie udostępniony wyłącznie do pobrania z Internetu za opłatą 21.99 USD (w prowadzonej właśnie przedsprzedaży obowiązuje rabat w wysokości 4 USD).

Więcej informacji: http://www.legacyofykesha.com/