Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 stycznia 2003

Intel zmniejsza

Fajek, 20 stycznia 2003, 14:26

Już w połowie roku Intel będzie zdolny do produkcji procesorów w wymiarze technologicznym 90nm (nanometrów). Aktualnie procesory tej firmy (P4 Northwood) są wytwarzane w technologii 0.13 mikrona (130 nanometrów) oraz Celerony na rdzeniu Willamette w technologii 0.18 mikrona (180 nanometrów).

Virtua Cop 3 w produkcji

Fajek, 20 stycznia 2003, 13:41

Oddział Segi pod nazwą AM2 pracuje aktualnie nad jednym ze swoich flagowych tytułów, mianowicie Virtua Cop 3. Tym razem tytuł ten jest koncepcyjnie nieco zbliżony do Time Crisis, gry znanej z automatów i konsol.

Recenzja: Big Scale Racing

Fajek, 20 stycznia 2003, 12:44

Czy istnieje ktoś z przedstawicieli płci męskiej, kto będąc małym chłopce nie marzył aby móc pobawić się choć przez chwilę małym samochodzikiem, sterowanym radiem? Dzięki Big Scale Racing możecie to marzenie z dzieciństwa spełnić...

3DMark03 już wkrótce

Fajek, 20 stycznia 2003, 10:57

Futuremark (dawniej MadOnion) już niebawem wypuści kolejną edycję swojego programu „benchamrkowego” – 3DMark03 – dzięki, które każdy maniak wydajności będzie mógł sprawdzić jakie „moce” kryją się w jego maszynie.

Specjalna edycja Command & Conquer Generals

Łosiu, 20 stycznia 2003, 09:32

Fanów serii Command & Conquer nie brakuje na całym świecie i wszyscy oni oczekują na premierę najnowszej gry z tej serii - Command & Conquer: Generals. Wydawca gry, koncern Electronic Arts, świadom tego faktu przygotował specjalną ofertę dla tych, którzy chcą posiadać jakieś dodatkowe gadżety związane z Generalsami.

Lock On ponownie opóźniony

Łosiu, 20 stycznia 2003, 09:27

Ci z was którzy oczekiwali, że w końcu doczekają się premiery symulatora lotu Lock On: Modern Air Combat, niestety będą musieli uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. Otóż, firma Ubi Soft przełożyła termin premiery z Marca 2003 na lato 2003, a możemy o tym przeczytać na oficjalnej stronie gry oraz w nowym, oficjalnym planie wydawniczym. Miejmy nadzieję, że jest to ostatnie już opóźnienie premiery Lock On, bo zważywszy, iż pierwotnie tytuł ten miał się ukazać w połowie 2001 roku, sytuacja powoli staje się po prostu żenująca.

Nieśmiertelne przeboje

eLKaeR, 20 stycznia 2003, 09:09

Zachodni sieciowy serwis IGN.com uaktualnił właśnie swoją listę dziesięciu najpopularniejszych gier PeCetowych wszechczasów. Zestawienie stworzono na podstawie opinii Internautów.

Aktualności związane z Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth

eLKaeR, 20 stycznia 2003, 08:08

Podczas gdy w siedzibie studia Headfirst Productions ciągle trwają prace developerskie nad przygodową grą akcji o nazwie Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, na oficjalnej internetowej witrynie tejże pozycji zamieszczono kilka nowych elementów.

Pełna wersja oraz demo Harbingera już wkrótce?

Solnica, 20 stycznia 2003, 07:11

Z informacji zamieszczonych na nowej, otwartej nie tak dawno oficjalnej witrynie gry Harbinger wynika, iż już wkrótce gra ta powinna trafić do sprzedaży a w Internecie udostępniona zostanie wersja demo tej dość ciekawie zapowiadającej się pozycji sci-fi action cRPG.

Prezent dla wszystkich nabywców Silent Hill 3
Prezent dla wszystkich nabywców Silent Hill 3

eLKaeR, 20 stycznia 2003, 07:07

Liczna rodzina wirtualnych gier akcji z elementami horroru już niedługo zostanie powiększona o trzecią odsłonę popularnej serii Silent Hill, której developingiem zajmuje się sztab fachowców z japońskiej korporacji Konami. Północnoamerykańska dystrybucja gotowego produktu w wersji na konsolę Sony PlayStation 2 wystartuje najprawdopodobniej wraz z początkiem czerwca bieżącego roku.