Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 stycznia 2003

Skoki Narciarskie 2003 - ułatw sobie zabawę

Fajek, 23 stycznia 2003, 14:06

Jeśli jesteście fanami skoków narciarskich a jednocześnie macie kłopot w osiąganiu dobrych wyników w grze „Skoki Narciarskie 2003” jako jedyni mamy dal Was odpowiednie kody ułatwiające nieco zabawę.

Diablo 3, StarCraft 2, Half-Life 2 - tylko na Xbox'a?

Fajek, 23 stycznia 2003, 12:21

Jak zapewne się orientujecie, od paru ładnych miesięcy ważą się losy Vivendi Publishing, części koncernu Vivendi odpowiedzialnego za wydawanie gier, książek, komiksów, itp. Do niedawna było już co najmniej kilka propozycji zakupu Vivendi przez różne firmy, jednak jej rynkowa wartość jest na tyle duża, iż wchłonięcie jej przez inna firmę z tego segmentu wydaje się być niemożliwe. Jednak jak już zdążyliśmy się przekonać, to co jest niemożliwe dla innych jest wykonalne dla Microsoftu. Teraz zastanówmy się spokojnie, jakie implikacje mogą powstać po zakupie (jeśli do niego dojdzie) Vivendi przez Microsoft. Weźcie głęboki oddech...

Pirates of the Burning Sea - Sea Dogs jako Massive Multiplayer Online
Pirates of the Burning Sea - Sea Dogs jako Massive Multiplayer Online

Łosiu, 23 stycznia 2003, 11:35

Nie tak dawno prezentowaliśmy wam grę World of Pirates, czyli nowoczesną wersję legendarnych Piratów Sida Meiera (Sid Meier's Pirates!), przeznaczoną do rozgrywki setek graczy w sieci Internet, a w tej chwili przedstawiam wam grę zatytułowaną Pirates of the Burning Sea. To pozycja z gatunku MMOcRPG również osadzona w XVIII wiecznych, pirackich realiach, jednakże wykonana w nowoczesny sposób, z zaawansowaną grafiką 3D (Intrinsic Alchemy engine). Osobiście określiłbym ją właśnie mianem – „Sea Dogs jako Massive Multiplayer Online”.

Ferie już od jutra
Ferie już od jutra

Fajek, 23 stycznia 2003, 11:12

Jutro ostatni dzień szkoły przed feriami – przynajmniej dla tych, którzy do szkoły jeszcze uczęszczają. Cześć z Was wyjedzie zapewne w góry, ale zapewne spora część pozostanie w domach, a co się za tym wiąże, dużo czasu spędzicie przy komputerach.

Men of Valor: Vietnam, kolejna gra twórców MOH:AA

Solnica, 23 stycznia 2003, 10:38

Zespół 2015, twórcy Medal of Honor: Allied Assault, podał pierwsze informacje na temat swojego kolejnego projektu - Men of Valor: Vietnam, gry akcji osadzonej w realiach południowo-wschodniej Azji z okresu wojny w Wietnamie.

NASCAR Racing 2003 Season ukończony i trafia do tłoczni

Fajek, 23 stycznia 2003, 10:13

Kolejna odsłona wyścigów NASCAR, tym razem zatytułowana NASCAR Racing 2003 Season została ukończona i jej autorzy, firma Papyrus poinformowała, iż gra właśnie trafiła do tłoczni.

Nowa gra z serii Medal of Honor

Łosiu, 23 stycznia 2003, 09:19

W zachodnim sklepie internetowym EBGames pojawiła się karta towaru - Platynowej Edycji Medal of Honor: Allied Assault - i w jego opisie poza znanymi nam informacji, iż będzie on zawierał grę Medal of Honor: Allied Assault, dodatek Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead oraz poradniki do obu tych tytułów, pojawił się ciekawy wpis, który pozwala domniemywać, iż Electronic Arts pracuje nad kolejną częścią serii MoH na komputery PC.

Oficjalna strona Warcraft III: The Frozen Throne

Łosiu, 23 stycznia 2003, 09:19

W dniu wczorajszym świat obiegły oficjalne zapowiedzi i szczegóły dotyczące Warcraft III: The Frozen Throne, oficjalnego dodatku do gry Warcraft III: Reign of Chaos. Kilkanaście godzin później Blizzard Entertainment uruchomił oficjalną stronę tego tytułu – znajdziemy na niej podstawowe informacje o The Frozen Throne, sześć screenów, arty, oraz dział FAQ w którym możemy przeczytać, iż w lutym rozpoczną się zapisy na beta testy dodatku.

Top 10 gier w US (23/01/03)

Łosiu, 23 stycznia 2003, 09:18

Jak donosi grupa NPDTechworld w tygodniu który zakończył się 11 stycznia najlepiej sprzedającą się grą w Stanach Zjednoczonych okazała się być (tradycyjnie :) The Sims Deluxe. Na kolejnych pozycjach uplasowały się (również tradycyjnie :) The Sims: Unleashed oraz Harry Potter & The Chamber Of Secrets.

Anarchy Online: Notum Wars dla każdego

Solnica, 23 stycznia 2003, 09:15

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, niemal równo dwa miesiące po premierze, Funcom udostępnił w formie downloadu klienta Anarchy Online zawierającego również dodatek Notum Wars. Co istotne, możliwość pobrania odpowiedniego pliku nie została ograniczona wyłącznie do aktywnych graczy uiszczających miesięczny abonament, mogą z niej również skorzystać osoby mające ochotę zapoznać się z grą w ramach siedmiodniowego, bezpłatnego okresu próbnego, tzw. triala.