Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 stycznia 2003

Microsoft Combat Flight Simulator 3 i Age of Mythology w promocji

Sznur, 6 stycznia 2003, 20:06

Zapraszamy do skorzystania z nowych super promocji w Sklepie Gracza. Tym razem znalazły się tam dwa najnowsze hity firmy Microsoft, słynącej nie tylko z najdroższych cen , ale również bardzo wysokiej jakość większości wydawanych gier.: Microsoft Combat Flight Simulator 3 oraz Age of Mythology.

Pobaw się w stwórce w UT2003

Gregu, 6 stycznia 2003, 15:41

Na stronie InterTwined znaleźć można bardzo obszerny poradnik, opisujący w jaki sposób możecie zrobić poprzez program 3D Studio Max własne modele do gry Unreal Tournament 2003.

Recenzja: Harry Potter i Komnata Tajemnic (06/01/03)

Fajek, 6 stycznia 2003, 14:15

Nastoletni czarodziej powraca ku uciesze swych młodych fanów. I tych trochę starszych też. Kolejny rok edukacji w szkole magów Hogwart przyniesie jeszcze więcej atrakcji, mikstur i zaklęć...

Przyszłość Top Secretu - oficjalne oświadczenie

Fajek, 6 stycznia 2003, 13:51

Na forum znajdującym się na oficjalnej stronie czasopisma Top Secret pojawiło się oficjalne oświadczenie Marcina „Martineza” Przasnyskiego dotyczące przyszłości wyżej wspomnianego czasopisma. Poniżej możecie przeczytać treść oświadczenia.

Silnik dla Deus Ex 2, Thief 3 - więcej informacji

Łosiu, 6 stycznia 2003, 11:42

Wiadomość dotycząca enginu graficznego, który zostanie użyty w grach Deus Ex 2, Thief 3 wzbudziła na świecie i w Polsce duże emocje pośród fanów tych serii. Przy okazji pojawiło się szereg głosów, które poddają w wątpliwość, to iż Ion Storm porzuci silnik graficzny Epica, a mówiąc dosłownie inaczej interpretujących wypowiedź pana Kenta Hudsona.

Nowe zdjęcia z Freelancer'a
Nowe zdjęcia z Freelancer'a

Fajek, 6 stycznia 2003, 11:05

Freelancer to jedna z tych gier, które robi się latami. Ogrom pracy w nie włożony jest porażający ze względu na złożoności samej gry. O ile do niedawna o Freelancerze mówiło się w kategoriach „wyjdzie kiedyś tam” to na ten moment premiera dzieła firmy Digital Anvil (Starlancer) jest bardzo realna. Otóż Freelancer ma trafić do sprzedaży już w marcu, czyli za ok. dwa miesiące.

ATI Radeon 9500/9700, czyli lutownica w dłoń...

Łosiu, 6 stycznia 2003, 09:48

Liczne podejrzenia redaktorów serwisów zajmujących się sprzętem, dotyczące prawdopodobnego „przeobrażenia” karty ATI Radeon 9500 w ATI Radeon 9700 okazały się jak najbardziej słuszne. Okazuje się bowiem, iż obie karty nie różnią się praktycznie niczym poza kościami pamięci, a kartę Radeon 9500 dzieli od 9700 jednie Bios oraz położenie jednego rezystora. Serwis overclockers.ru opublikował w weekend dokładny opis jak przerobić swoją kartę na lepszy model, oraz zamieścił testy wydajnościowe tak przerobionego Radeona 9500 – wyniki rewelacyjne.

Counter-Strike 1.6 - nowe informacje

Gregu, 6 stycznia 2003, 09:37

Sieć zaatakowały świeże informacje na temat zbliżającego się Counter-Strika tym razem oznaczonego numerkiem 1.6. Mianowicie w nowej odsłonie CS pojawi się tarcza balistyczna!

Deus Ex 2, Thief 3 - nowe screeny i niespodziewana zmiana silnika graficznego
Deus Ex 2, Thief 3 - nowe screeny i niespodziewana zmiana silnika graficznego

Łosiu, 6 stycznia 2003, 08:57

Deus Ex 2, Thief 3 będą wykorzystywały silnik graficzny Unreala oraz silnik fizyczny Havok – tak do tego weekendu brzmiały oficjalne zapowiedzi firmy Ion Storm dotyczące obu tych tytułów. Jednakże po tym jak na serwisie Gamer.nl opublikowano nowe screeny z Deus Ex 2, wyglądające „nieco” inaczej niż poprzednie, na forum serwisu Voodoo Extreme pan Kent Hudson z Ion Storm oświadczył, iż zarówno w przypadku DX2 jak i Thief 3 zrezygnowano z silnika firmy Epic i obie te gry nie będą go wykorzystywać.

Przeobrażenie Ultimy w Erę...

Łosiu, 6 stycznia 2003, 08:57

Fani niezapomnianej serii cRPG „Ultima” słyszeli zapewne, iż od kilku lat duński zespół zapaleńców o nazwie Proxide tworzy darmową grę zatytułowaną „Ultima I: A Legend is Reborn”, czyli trójwymiarowy remake pierwszej części tej serii. Prace nad grą przebiegają prawidłowo, jednakże w wyniku roszczeń firmy Electronic Arts do serii Ultima, zespół Proxide zmuszony został do zmiany tytułu na „Era: The Arken-Throne”.

Zespołowa walka na plażach Normandii

eLKaeR, 6 stycznia 2003, 08:09

D-Day: Normandy jest darmową modyfikacją gry Quake II, umożliwiającą prowadzenie wieloosobowej rozgrywki w realiach II Wojny Światowej (oś akcji stanowi słynny aliancki desant na północy Francji). Dziś ukazał się nowy oficjalny pakiet dodatkowych misji, dedykowany rzeczonemu mod’owi.

Monstrualne brzmienie w systemie 5.1
Monstrualne brzmienie w systemie 5.1

eLKaeR, 6 stycznia 2003, 08:08

Firma Monster Game, będąca częścią korporacji Monster Cable, wprowadziła właśnie do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych wysokiej klasy zestaw audio o nazwie SSGS-500. Przeznaczony jest on do współpracy z konsolami Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox.

GeForce FX vs. Radeon 9700 Pro
GeForce FX vs. Radeon 9700 Pro

eLKaeR, 6 stycznia 2003, 08:07

Po niedawnej konfrontacji prototypowej wersji najnowszego procesora graficznego ze stajni nVidia z układem GeForce4 Ti4600, przyszedł czas na kolejne badania porównawcze. Tym razem za punkt odniesienia posłużył flagowy chip kanadyjskiej korporacji ATI Technologies.