Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 stycznia 2003

Kolejne notowanie tygodniowej listy przebojów - Tactical Ops w natarciu

Mariusz Klamra, 12 stycznia 2003, 13:33

W kolejnej edycji Tygodniowej Listy Przebojów duża niespodzianka – na pierwsze miejsce trafił Tactical Ops, jeden z najlepszych taktycznych modów do gry Unreal Tournament. Spowodowane to zostało skoordynowaną akcją społeczności graczy, skupionej wokół strony http://www.explosiv.pl/.

Nadchodzi nowy patch i bonus pack dla UT 2003

eLKaeR, 12 stycznia 2003, 13:33

Entuzjaści gry Unreal Tournament 2003 powinni teraz uważnie śledzić pojawiające się w Internecie informacje, ponieważ dobiegają końca prace nad dwoma istotnymi ulepszeniami owego produktu.

Twórca trzech części serii Wizardry pracuje nad nowym projektem...

Łosiu, 12 stycznia 2003, 12:45

W oficjalnym oświadczeniu prasowym, które umieścił na swych stronach serwis ToTheGame, ujawniono, iż studio Heuristic Park oraz D.W. Bradley pracują nad grą z gatunku cRPG zatytułowaną - Dungeon Lords. Gra zostanie wydana na dwie platformy, komputery PC i konsolę XBox w jeszcze nieokreślonym terminie. Tym z was, którzy nie znają dorobku członków studia Heuristic, wyjaśniam, iż brali oni czynny udział przy tworzeniu takich głośnych gier jak: Wizardry: Heart of the Maelstrom, Wizardry: Bane of the Cosmic Forge, Wizardry: Crusaders of the Dark Savant, CyberMage: Darklight Awakening, Nox, Unreal: Return to Na-Pali, oraz Wizards & Warriors, co naturalnie wiąże się z ogromnymi nadziejami pokładanymi w Dungeon Lords – mówiąc wprost oczekujemy Hitu.

Śmiertelnie Poważny Sam w złotym blasku

eLKaeR, 12 stycznia 2003, 12:00

Uzbrojony i niebezpieczny bohater gry Serious Sam szykuje się do ponownego szturmu na nasze komputery osobiste! Trzecim produktem z popularnej serii będzie specjalna edycja „Gold”, zawierająca dwa dotychczasowe dzieła chorwackiego studia Croteam, noszące podtytuły The First Encounter i The Secound Encounter.

Jakie tytuły powodują szybsze bicie serca?

eLKaeR, 12 stycznia 2003, 10:50

Ekipa redakcyjna z sieciowego serwisu IGN.com sporządziła listę pięćdziesięciu gier wirtualnych, które powinny wzbudzić największe zainteresowanie użytkowników w 2003 roku.

Dwutysięczny wpis w Encyklopedii Gier GRY-OnLine

Łosiu, 12 stycznia 2003, 09:55

Z przyjemnością informuję, iż w czwartek nasz zespół redakcyjny świętował wpisanie do Encyklopedii Gier dwutysięcznego wpisu - dla uściślenia dodam, iż był to wpis gry z gatunku MMO – There. Jeżeli przyrównać naszą Encyklopedię Gier do tzw. „kopalni wiedzy”, to nasza jest najgłębszą w całym polskim Internecie i jedną z najgłębszych na świecie, z czego też jesteśmy niezwykle dumni i zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach i naszym kolejnym celem do osiągnięcia jest 3000 wpis.

Wersje demonstracyjne dwóch wyśmienitych gier przygodowych

Łosiu, 12 stycznia 2003, 09:48

W dniu dzisiejszym, w sam raz na zimowe, zimne i szare, niedzielne popołudnie, mamy dla was dwie wersje demonstracyjne bardzo udanych gier przygodowych. Pierwszą jest demo dość niekonwencjonalnego przedstawiciela przygodówek zrealizowanego przez programistów z firmy Konami, pt. Shadow of Memories, drugie to nowe demo (na razie w wersji niemieckojęzycznej) gry, która jest dowodem na to, że przygodówka z ręcznie rysowaną grafiką 2D bije na głowę nowomodne trójwymiarowe przygodówki z tragicznym sterowaniem – to naturalnie wersja demonstracyjna Runaway: A Road Adventure – polecam, gra rewelacyjna.