Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 stycznia 2003

Diesel w Devil May Cry 2

Fajek, 11 stycznia 2003, 19:27

Reklamy produktów coraz częściej przenikają do świata gier komputerowych. W Sims Online mamy McDonnalds’a i Coca-Cole, w Sprinter Cell notesy elektroniczne Palm’a. Przykłady można by mnożyć.

I.G.I 2: Covert Strike - demo multiplayer

Fajek, 11 stycznia 2003, 15:37

W dniu wczorajszym pojawiło się długo oczekiwane demo I.G.I 2: Covert Strike do rozgrywki w trybie multiplayer (LAN oraz Internet). Można je pobrać z naszego działu Pliki.

Half-Life 2 wyłącznie na dwa systemy?

eLKaeR, 11 stycznia 2003, 14:14

Na kartach aktualnego wydania czasopisma Official Xbox Magazine można odnaleźć nieoficjalną informację, dotyczącą drugiej części gry Half-Life. Sequel owej ekstremalnie popularnej pozycji z gatunku FPS miałby zostać udostępniony tylko użytkownikom platform PC i Microsoft Xbox. Zatem posiadacze Sony PlayStation 2 i Nintendo GameCube byliby pozostawieni na przysłowiowym lodzie.

Miniaturowe wojska GDI i Bractwa NOD
Miniaturowe wojska GDI i Bractwa NOD

eLKaeR, 11 stycznia 2003, 12:12

Ludzie z amerykańskiej firmy Joyride Studios specjalizują się w produkowaniu zabawek, nawiązujących do popularnych gier wirtualnych ze stajni korporacji Electronic Arts, Nintendo i Sega. Ostatnim dziełem wspomnianych projektantów jest linia gadżetów, stworzona w oparciu o kultową serię Command & Conquer.

Wybory Miss „Świata Gier Komputerowych” zakończone

Fajek, 11 stycznia 2003, 11:15

Wczoraj wieczorem zakończyła się ankieta zatytułowana „Wybory Miss kalendarza Świata Gier Komputerowych”. Również wczoraj odbyła się ostatnia cześć konkursu powiązana z wyżej wspomnianymi wyborami miss.

Złota pięćdziesiątka

eLKaeR, 11 stycznia 2003, 10:10

W minionym roku na kontynencie europejskim miało miejsce całe mnóstwo oficjalnych premier nowych gier wirtualnych. Spośród wszystkich rynkowych debiutantów redaktorzy zachodniej witryny internetowej EuroGamer wybrali 50 najlepszych pozycji, wydanych w wersjach na następujące platformy sprzętowe: PC, Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.