Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 stycznia 2003

GRY-OnLine – poszukujemy współpracowników

Soulcatcher, 25 stycznia 2003, 12:31

W związku z rozwojem naszego wortalu, firma gry OnLine poszukuje nowych współpracowników. Jeżeli czujesz że masz do zaoferowania coś więcej niż inni, jesteś zdolny i pracowity, mamy dla ciebie propozycję którą prawdopodobnie będziesz w stanie pogodzić ze swoimi dotychczasowymi zajęciami.

Kolejna partia Encyklopedii Gier 2003 w sklepach za około trzy tygodnie

Soulcatcher, 25 stycznia 2003, 12:31

Na dzień dzisiejszy ku naszej radości i zdziwieniu osób które do nas dzwonią Encyklopedia Gier 2003 praktycznie jest już niedostępna w sprzedaży. I tak pozostanie prawdopodobnie do drugiego tygodnia lutego. Po tym okresie EG2003 ponownie pojawi się w kioskach sieci Ruchu i sklepach Empiku.

Szczegóły dotyczące gry Panzers, kolejnej wojennej propozycji firmy CDV
Szczegóły dotyczące gry Panzers, kolejnej wojennej propozycji firmy CDV

Łosiu, 25 stycznia 2003, 12:08

Znany niemiecki wydawca, firma CDV, uruchomił oficjalną stronę gry Panzers, kolejnej, po dwóch częściach Sudden Strike’a i nadchodzącym Blitzkriegu, propozycji dedykowanej miłośnikom tematu II Wojny Światowej. Autorem tej gry jest zespół Stormregion, twórca całkiem udanego RTS-a „S.W.I.N.E.”. Na stronie znajdziemy pierwsze i zarazem wyczerpujące informacje o tym tytule, a także bardzo efektowną galerię screenów. Po zapoznaniu się z całością nasuwa się jedna konkluzja – warto czekać, tym bardziej, że termin premiery nie jest zbyt odległy, tj. druga połowa bieżącego roku.

Rotlicht Tycoon, czyli gra tylko dla dorosłych

Solnica, 25 stycznia 2003, 12:06

Rotlicht Tycoon (niem.), to tytuł nowej gry z gatunku tak zwanych tycoonów, która już wkrótce pojawi się na półkach sklepowych u naszych zachodnich sąsiadów. I nie byłoby może w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, iż jest to nic innego jak manager domu publicznego.

Microsoft kupuje odział gier wideo Vivendi Universal – plotka powoli staje się rzeczywistością...

Łosiu, 25 stycznia 2003, 11:01

Wiadomość sprzed kilku dni poruszająca temat rzekomego wykupienia przez Microsoft oddziału gier wideo Vivendi Universal wzbudziła powszechne niedowierzanie i traktowano ją jako zwykłą plotkę. Jednakże dziś w świetle nowych informacji podanych przez serwis Reuters transakcja owa staje się coraz bardziej rzeczywista. Mianowicie osoba znana w finansowym światku, Jeff Van Rhee, jeden z dyrektorów banku inwestycyjnego Investec oświadczył, iż otrzymał pewne informacje wskazujące na to, iż umowa pomiędzy Microsoftem i Vivendii jest właśnie uzgadniana i finalizowana, a kwota na jaką opiewa, to coś około dwóch miliardów dolarów.

Master of Orion III - oficjalnie ukończony

Łosiu, 25 stycznia 2003, 10:40

Z przyjemnością informuję, iż oficjalna strona długo oczekiwanej gry strategicznej Master of Orion III została wzbogacona o wielki ekran startowy, na którym widnieje taki oto wpis „Master of Orion III has gone Gold”, co oznacza, iż w końcu zespół Quicksilver Software Inc. wyeliminował błędy, które spowodowały ponad dwumiesięczne opóźnienie premiery. Gra powinna znaleźć się w zachodnich sklepach jeszcze przed końcem lutego.