Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 stycznia 2003

Konsolowy EverQuest gotowy!

eLKaeR, 26 stycznia 2003, 14:44

Już niedługo użytkownikom konsol Sony PlayStation 2 zostanie udostępniona gra EverQuest Online Adventures, będąca konwersją popularnej wśród posiadaczy PeCetów pozycji z gatunku MMOcRPG, firmowanej przez ludzi z Sony Online Entertainment. Obecnie ów tytuł poddawany jest procesowi powielania w tłoczni.

Prasa komputerowa, a sprawa Warcraft III: The Frozen Throne
Prasa komputerowa, a sprawa Warcraft III: The Frozen Throne

eLKaeR, 26 stycznia 2003, 12:55

Na internetowej witrynie firmy Blizzard Entertainment zostało zamieszczone zdjęcie okładki marcowego wydania popularnego zachodniego czasopisma o nazwie Computer Gaming World. Owa fotografia przedstawia m.in. twarz jednego z bohaterów, mających pojawić się w oficjalnym rozszerzeniu gry Warcraft III: Reign of Chaos.

Battlefield 1942 v.1.3 - niekontrolowany wyciek

eLKaeR, 26 stycznia 2003, 11:55

Za pośrednictwem tajwańskiego oddziału korporacji Electronic Arts do Internetu przedostał się kolejny patch, dedykowany taktycznej grze akcji pt. Battlefield 1942. Owa „łata” dokonuje aktualizacji produktu do wersji 1.3.

Nadchodzi Neocron: Beyond Dome of York

eLKaeR, 26 stycznia 2003, 10:44

Jedną z nowszych pozycji z gatunku MMOcRPG jest gra Neocron, stworzona przez projektantów z niemieckiego studia o nazwie Reakktor.com. Obecnie w trakcie developingu znajduje się pierwsze oficjalne rozszerzenie owego produktu, które otrzymało podtytuł Beyond Dome of York.

Bardzo zaawansowana
Bardzo zaawansowana "komórka"

eLKaeR, 26 stycznia 2003, 09:18

Licząca się w branży telekomunikacyjnej fińska korporacja Nokia zamierza już niebawem wprowadzić do sprzedaży urządzenie o nazwie N-Gage, które łączy funkcje telefonu komórkowego, radioodbiornika i przenośnej konsoli do gier.

GeForce FX w obiektywie
GeForce FX w obiektywie

eLKaeR, 26 stycznia 2003, 08:08

Za niewiele ponad miesiąc na rynek powinny zawitać pierwsze karty graficzne, zbudowane w oparciu o procesor GeForce FX. Specjalnie dla zainteresowanych owym układem prezentujemy dziś dwa nowe zdjęcia, przedstawiające prototypowy model urządzenia, wyposażonego w kolejne dzieło inżynierów z korporacji nVidia.