Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 stycznia 2003

Xbox 2 - znana nazwa konsoli

Soulcatcher, 5 stycznia 2003, 12:05

Firma Microsoft poinformowała, iż Xbox 2 będzie nosić nazwę Xbox Next. Nieznana jest premiera konsoli, ale według przewidywań można się jej spodziewać dopiero za kilka lat (najprawdopodobniej w 2005 roku).

Śmiertelne współzawodnictwo

eLKaeR, 5 stycznia 2003, 12:02

W otchłań globalnej sieci została wypuszczona nowa edycja, dość popularnej wśród użytkowników, modyfikacji gry Unreal Tournament 2003. Mowa o programie Death Ball, który oferuje możliwość zespołowej rozgrywki na zasadach, powstałych w wyniku mariażu reguł piłki nożnej, hokeja na lodzie, koszykówki i futbolu amerykańskiego.

Dante groźnym konkurentem Ken’a w walce o względy Barbie
Dante groźnym konkurentem Ken’a w walce o względy Barbie

eLKaeR, 5 stycznia 2003, 12:00

Dokładnie za 23 dni na półki amerykańskich sklepów zawita długo oczekiwany sequel bestsellerowej gry akcji pt. Devil May Cry. Owa pozycja ma być dostępna jedynie w wersji na konsolę Sony PlayStation 2, a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 49.99 USD. Niedługo po rynkowej premierze rzeczonego produktu do sprzedaży trafią specjalne plastikowe modele głównego bohatera.

Ciąg dalszy wyróżnień z cyklu Game of the Year 2002

eLKaeR, 5 stycznia 2003, 11:59

Kolejny serwis internetowy rodem z Zachodu ogłosił wyniki plebiscytu, mającego na celu wyłonienie elity gier wirtualnych minionego roku. Prezentujemy zatem PeCetowych laureatów, którzy zostali wyselekcjonowani przez redaktorów witryny Gamer’s Pulse.

Tygodniowa Lista Przebojów notowanie 3

Mariusz Klamra, 5 stycznia 2003, 07:59

Tydzień dobiega końca, pora więc na kolejną edycję Tygodniowej Listy Przebojów GOL. Jak widać, w czołówce wszystkie tytuły zachowały swe ubiegło tygodniowe pozycje, co nie oznacza że walka nie była ostra.

Ostatnio grane - Strażnik Czasu: Czerwone Widmo

Soulcatcher, 5 stycznia 2003, 02:14

W związku z tym iż znalazłem w ostatni piątek na swoim biurku w redakcji GRY-OnLine fioletową płytkę CDR (w stosie innych płytek) z napisem „Strażnik” i dorysowanym wykrzyknikiem i fakt ten mnie zaintrygował to poświęciłem jej zawartości kilka godzin sobotniego wieczoru i nie żałuję.

Zmiana opłat za przesyłki zamawiane na GRY-OnLine

Soulcatcher, 5 stycznia 2003, 01:29

W związku z tym iż zmieniła się opłata za przesyłki pocztowe ustalana przez Pocztę Polską, my również jesteśmy zmuszeni uaktualnić nasze cenniki. Obecnie za dowolną przesyłkę (MayClub, MiniMarket) zamówioną na GRY-OnLine gdzie wybrano jako sposób doręczenia „przesyłka pocztowa” opłata wynosi 9.50 PLN. Ale mam dla was również inną tym razem bardzo dobra wiadomość. Ze względu na fakt iż zamawiacie sporo przesyłek za pomocą poczty kurierskiej, załapaliśmy się na kolejne widełki cenowe i obecnie opłata za przesyłkę kurierską wynosi tylko 16 PLN (kiedyś było 30 PLN). Życzymy miłych zakupów.