Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 stycznia 2003

Eminem jako filmowy J.C. Denton z Deus Ex?

Solnica, 8 stycznia 2003, 17:20

Zgodnie z krótką wzmianką zamieszczoną w gazecie The Sunday Telegraph, słynny biały raper – Eminem, wystąpi prawdopodobnie w kolejnym filmie. Wytwórnia Columbia prowadzi z nim rozmowy na temat objęcia jednej z ról w filmie w którym wystąpi motyw brata bliźniaka i tajnego agenta.

Do Sali Sławy zaproszono szóstego wielkiego developera

eLKaeR, 8 stycznia 2003, 17:05

Zarząd organizacji Academy of Interactive Arts and Sciences (AIAS) dokonał wyboru tegorocznego zdobywcy prestiżowej nagrody Hall of Fame, która zostanie wręczona dnia 27 lutego w Las Vegas podczas imprezy o nazwie Interactive Achievement Awards. Wyróżnionym okazał się Yu Suzuki, będący jedną z najważniejszych osobistości w japońskiej korporacji Sega.

Total Club Manager 2003 - poradnik

Sznur, 8 stycznia 2003, 15:53

Niedawno na nasz rynek trafiła gra Total Club Manager 2003, najnowsza produkcja zespołu EA Sports, która swoimi rozwiązaniami i mnogością ustawień ma stanowić konkurencję dla słynnej serii Championship Manager. Od dzisiaj, w niełatwym zadaniu zostania najlepszym i najbogatszym menadżerem klubu piłkarskiego, możecie wspomóc się poradnikiem do tego tytułu. Znajdziecie tam wiele przydatnych rad dotyczących rynku transferowego, pozyskiwania sponsorów, przygotowania zespołu do sezonu, najważniejszych elementów treningu i oczywiście ustawień taktycznych, zarówno przed, jak i w trakcie meczu.

Wybierz Miss Kalendarza Świata Gier Komputerowych

Fajek, 8 stycznia 2003, 14:45

Dziś na naszym serwisie pojawiła się ankieta, w której to macie okazję zagłosować na najfajniejszą Waszym zdaniem bohaterkę jednej z gier komputerowych znajdujących się w Kalendarzu Świata Gier Komputerowych.

Nadspodziewana popularność Xbox Live

Łosiu, 8 stycznia 2003, 13:04

Sprzedaż zestawu startowego płatnej usługi Xbox Live (umożliwiającej prowadzenie rozgrywki za pośrednictwem Internetu) przekracza nasze oczekiwania – tak w skrócie brzmi nowa informacja prasowa firmy Microsoft. Według najnowszych danych, w ciągu niespełna 60 dni od dnia premiery usługi w Ameryce Północnej zestaw startowy zakupiło ponad 250 tysięcy osób, czyli blisko dwa razy więcej niż pierwotnie zakładano.

Plebiscyt Gry-OnLine - Najlepsza Gra Przygodowa 2002 roku

Łosiu, 8 stycznia 2003, 11:13

Plebiscyt Gry-OnLine na najlepsze gry roku trwa, dziś zaś przypadło mi w udziale podzielenie się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi gier z kategorii „Najlepsza Gra Przygodowa 2002 roku”.

Feargus Urquhart o przyszłych projektach Black Isle Studios

Łosiu, 8 stycznia 2003, 09:17

Prezes Black Isle Studios, pan Feargus Urquhart zamieścił post na oficjalnym forum firmy Interplay, w którym porusza temat przyszłych panów firmy. W swej wypowiedzi ujawnia to, nad jakim projektem pracuje obecnie Black Isle Studios oraz wyjawia, iż dąży do tego by w końcu rozpoczęto prace nad trzecią częścią kultowego Fallouta.

Nieco szczegółów na temat Medieval: Total War - Viking Invasion

Solnica, 8 stycznia 2003, 08:48

Na początku grudnia zeszłego roku informowaliśmy was o planach Activision dotyczących wydania oficjalnego, noszącego tytuł Viking Invasion, rozszerzenia do stworzonej przez zespół Creative Assembly strategii Medieval: Total War. Dzisiaj mamy dla was kolejną garść szczegółów na temat tego tytułu.

cRPG of the Year 2002

eLKaeR, 8 stycznia 2003, 08:38

Na łamach popularnego serwisu sieciowego o nazwie RPGDot ukazały się wyniki plebiscytu, który ma na celu wyłonienie absolutnych hitów spośród wszystkich wirtualnych gier fabularnych wydanych w minionym roku. Zwycięzców poszczególnych kategorii wybrano na podstawie opinii Internautów.

Poszerzanie horyzontów agenta Sam'a Fisher'a

eLKaeR, 8 stycznia 2003, 08:14

Już tylko dwanaście dni dzieli nas od oficjalnej zachodniej premiery PeCetowej edycji gry Tom Clancy’s Splinter Cell. Tymczasem korporacja Ubi Soft Entertainment oznajmiła, iż przygotowuje równolegle trzy konwersje rzeczonego tytułu na inne platformy sprzętowe.