Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 stycznia 2003

Plebiscyt GOL na Najlepsze Gry 2002 roku – kategoria cRPG

Solnica, 4 stycznia 2003, 14:58

Przed świętami rozpoczął się „Plebiscyt GOL na Najlepsze Gry 2002 roku”, głosować można w dziewięciu różnych kategoriach, mnie zaś przypadło dzisiaj zadanie podzielenia się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi gier nominowanych w kategorii „Najlepsza cRPG”.

Wielka impreza sylwestrowa w świecie The Sims Online

Gregu, 4 stycznia 2003, 14:27

Electronic Arts poinformowała, że w czasie nocy sylwestrowej w grę The Sims Online grało, a w zasadzie imprezowało aż pół miliona ludzi! Gracz mógł pójść na imprezę do kolegi, który mieszka na drugim końcu globu i wypić z nim butelkę szampana.

Unreal II: The Awakening coraz bliżej

Gregu, 4 stycznia 2003, 14:13

Na oficjalnej witrynie polskiego dystrybutora i wydawcy gier firmy CD-Projekt została zamieszczona informacji, iż pracownicy wyżej wymienionej firmy otrzymali wiadomość od samego Chrisa Hargrove'a na temat nadchodzącej gry o nazwie Unreal II.

Nowe informacje o Duke Nukem Forever

Fajek, 4 stycznia 2003, 12:56

Wiem, że pewnie po przeczytaniu tytułu na waszych twarzach pojawił uśmiech politowania.. tak, tak… od kiedy to już robią tego Djuka? Od 1997. Najpierw DNF miał działać na silniku Q2, później na Unreal, Q3, UT, itd. Chyba niewiele jest już osób, które wierzą, iż Książe kiedykolwiek trafi do sprzedaży. Jednak producenci jak widać nie rezygnują i mają zamiar dokończyć swoje dzieło.

Driver 3 - pierwsze zdjęcia
Driver 3 - pierwsze zdjęcia

Fajek, 4 stycznia 2003, 12:36

O grze Driver słyszał chyba każdy. Niestety w jego drugą część mieli okazję pograć jedynie posiadacze konsoli Sony Playstation, gdyż wersja ta niestety nie pojawiła się na PC’ty. Wiadomo już, iż do pewnego czasu są prowadzone prace na trzecią częścią Drivera w wersji na PS2, który najprawdopodobniej zawita również na „blaszaki”.

Kup pan developera!

eLKaeR, 4 stycznia 2003, 12:22

Niespełna dwa lata temu korporacja Titus Interactive stała się właścicielem firmy Interplay Entertainment, której pracownicy przyłożyli rękę m.in. do bestsellerowych serii Fallout i Baldur’s Gate. Dziś francuscy mocodawcy ujawnili zamiar odsprzedania rzeczonego kreatywnego producenta software’u.

Łatanie pomarańczowej piłki

eLKaeR, 4 stycznia 2003, 12:20

Dzięki staraniom ekipy developerskiej z korporacji Electronic Arts na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła pierwsza poprawka systemowa, przeznaczona dla wirtualnej symulacji koszykówki pt. NBA Live 2003.

Elitarne Gry A.D. 2002

eLKaeR, 4 stycznia 2003, 12:17

Redaktorzy zachodniego sieciowego serwisu o nazwie Elited przedstawili listę PeCetowych przebojów na polu elektronicznej rozrywki, które zostały wydane w przeciągu minionych dwunastu miesięcy. Zestawienie opracowano na podstawie opinii Internautów.