Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2003, 12:36

autor: Fajek

Driver 3 - pierwsze zdjęcia

O grze Driver słyszał chyba każdy. Niestety w jego drugą część mieli okazję pograć jedynie posiadacze konsoli Sony Playstation, gdyż wersja ta niestety nie pojawiła się na PC’ty. Wiadomo już, iż do pewnego czasu są prowadzone prace na trzecią częścią Drivera w wersji na PS2, który najprawdopodobniej zawita również na „blaszaki”.

O grze Driver słyszał chyba każdy. Niestety w jego drugą część mieli okazję pograć jedynie posiadacze konsoli Sony Playstation, gdyż wersja ta niestety nie pojawiła się na PC’ty. Wiadomo już, iż do pewnego czasu są prowadzone prace na trzecią częścią Drivera w wersji na PS2, który być może zawita również na „blaszaki”.

Oczywiście D3 będzie charakteryzował się piękną grafiką, jeszcze lepiej przygotowanymi miastami, po których przyjdzie nam się ścigać. Jednak chyba najbardziej istotną zmianą będzie fakt, iż akcja samej gry zostanie przesunięta bliżej czasów współczesnych, tj. w lata 90-te. Poniżej macie okazję na obejrzenie pierwszych na świecie zdjęć, jakie udostępnił producent. Pod tym adresem znajdziecie ich więcej (wszystkie z wersji PS2).

Driver 3 - pierwsze zdjęcia - ilustracja #1
Driver 3 - pierwsze zdjęcia - ilustracja #2
Driver 3 - pierwsze zdjęcia - ilustracja #3