Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 stycznia 2003

Broken Sword 3 dopiero w październiku

Fajek, 31 stycznia 2003, 15:54

Jak donosi firma THQ, trzecia część gry Broken Sword zatytułowana The Sleeping Dragon zostanie wydana 10 października w wersjach PC, Xbox oraz PS2.

Recenzja: Rallisport Challenge

Fajek, 31 stycznia 2003, 13:15

RalliSport Challenge to najnowsze wyścigi samochodowe zespołu Digital Illusions, znanego dotychczas z serii STCC i Rally Masters. Gra powstała z myślą o konsoli Xbox, jednak Microsoft zdecydował o stworzeniu również wersji PC-towej.

Warcraft III v.1.05 – „mikroskopija łatka“

eLKaeR, 31 stycznia 2003, 13:12

Prosto z siedziby korporacji Blizzard Entertainment wypłynął na szerokie wody globalnego oceanu informatycznego najnowszy patch, przeznaczony dla bestsellerowej gry strategicznej czasu rzeczywistego pt. Warcraft III: Reign of Chaos.

Przypadki specjalistki z amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej
Przypadki specjalistki z amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej

eLKaeR, 31 stycznia 2003, 13:11

Developerzy z korporacji Acclaim Entertainment rozpoczęli prace nad grą, będącą wirtualną adaptacją popularnego na Zachodzie serialu telewizyjnego o nazwie Alias.

Unreal 2 - pierwsze wrażenia...

Fajek, 31 stycznia 2003, 11:27

Zapewne spora część z Was wie, iż dwa dni temu w sieci pojawiła się wersja Unreal 2: The Awakening, która wyciekła na jednym z etapów produkcji. Zaraz później w wielu miejscach pojawiły się pierwsze wrażenia dotyczące tejże wersji...

Dalszy ciąg rynkowej ekspansji The Sims

eLKaeR, 31 stycznia 2003, 11:23

Nie zdążyło minąć nawet dwadzieścia dni od momentu rozpoczęcia sprzedaży gry The Sims w wersji na konsolę Sony PlayStation 2, a korporacja wydawnicza Electronic Arts już zapowiedziała rychłe pojawienie się w sklepach portów owej pozycji, dedykowanych platformom Microsoft Xbox i Nintendo GameCube. Produkcję obu konwersji powierzono połączonym sztabom firm Maxis i Edge of Reality. Zakończenie prac developerskich nastąpi najprawdopodobniej wraz z początkiem tegorocznej wiosny.

Dreamcatcher wkracza na rynek europejski

Łosiu, 31 stycznia 2003, 09:17

Do zeszłego roku francuska firma Cryo oraz kanadyjska Dreamcatcher stanowiły całkiem niezły duet, który zajmował się promowaniem przede wszystkim gier przygodowych – obie firmy wydawały niemal te same gry, z tym że jedna zajmowała się rynkiem europejskim, a druga północno-amerykańskim. Jak wiemy Cryo skończyło tragicznie i europejscy fani przygodówek zostali pozbawieni chyba jedynego wydawcy, obok Wanadoo, który na taką skalę zajmował się tym gatunkiem gier. Całe szczęście owa sytuacja trwała tylko kilka miesięcy, ponieważ Dreamcatcher właśnie otworzył paryski oddział firmy, rozpoczynając swą ekspansję w Europie.

Falcon: Operation Infinite Resolve gotowy w połowie tego roku

Łosiu, 31 stycznia 2003, 08:35

Od blisko roku, kiedy to firma G2 Interactive poinformowała o zatrudnieniu do pomocy przy tworzeniu piątej odsłony Falcona, prawdziwego pilota wojskowego (Keith Rosenkranz), weterana wojny w Zatoce Perskiej i autora znanej książki „Vipers in the Storm” oraz zapowiedziała Falcon: Operation Infinite Resolve, jeszcze jedną grę z serii Falcon, do prasy nie dostały się żadne informacje o tych tytułach. Strona firmy również nie zawierała danych o obu Falconach, aż nagle w połowie stycznia pojawiła się na niej dość skromna wiadomość, iż Falcon: Operation Infinite Resolve zostanie ukończony (Gold) w czerwcu 2003 roku, po czym rzecz jasna trafi do sprzedaży.

Bonus Pack do Unreal Tournament 2003 już dziś
Bonus Pack do Unreal Tournament 2003 już dziś

Łosiu, 31 stycznia 2003, 08:32

Wczoraj zespół Digital Extremes poinformował, iż w dniu dzisiejszym o godzinie drugiej popołudniu czasu EST, udostępniony zostanie zapowiadany wcześniej, pierwszy Bonus Pack do Unreal Tournament 2003.