Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 stycznia 2003

Promocje: Hitman 2 i The Thing powracają

Sznur, 13 stycznia 2003, 19:31

Ponieważ początek roku nie obfituje w premiery ciekawych gier, a na cotygodniowe super promocje w Sklepie Gracza staramy się dawać wyłącznie wartościowe tytuły, postanowiliśmy wrócić do kilku zeszłorocznych hitów, które wzbudziły największe zainteresowanie. Na początek idą dwie gry akcji, w dodatku obydwie to sequele, z tym, że jedna jest kontynuacją popularnej gry o płatnym zabójcy, a druga doskonałego filmu z gatunku s-f.

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way - poradnik

Sznur, 13 stycznia 2003, 18:35

Dział poradników wzbogacił się dzisiaj o kolejny obszerny opis przejścia. Tym razem rozpracowane zostały najnowsze przygody kuszącej agentki Cate Archer w grze No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. W poradniku znajdziecie dokładny opis wszystkich misji, zilustrowanych mapami lokacji wykonanymi własnoręcznie przez „Ziuźka”. Oprócz tego warto zapoznać się z podstawowymi wskazówkami dotyczącymi rozgrywki, listą dostępnego ekwipunku oraz przyjrzeć się bliżej nieprzeciętnym umiejętnością bohaterki.

Recenzja: Paintball Heroes

Fajek, 13 stycznia 2003, 13:35

Paintball Heroes to pierwsza gra, która podejmuje próbę przeniesienia zalet i emocji związanych z grą wojenną Paintball na ekrany komputera. Czy udaną, przekonajcie się sami...

Playstation 2 nadal na pierwszym miejscu

Fajek, 13 stycznia 2003, 12:44

Serwis gameindustry.biz informuje, że w okresie światecznym na całym świecie firma Sony sprzedała 6.5 miliona egzemplarzy konsoli Playstation 2. Drugie miejsce pod względem sprzedanych sztuk jest Xbox a trzecie okupuje „nintendowska” konsola GameCube.

Heroes of Might and Magic III - nowe światy

eLKaeR, 13 stycznia 2003, 11:40

Przepastną skarbnicę map oficjalnej polskiej internetowej strony serii Heroes of Might and Magic wzbogacono o kolejne dziesięć plansz, przeznaczonych dla trzeciej części tej kultowej sagi.

Głosowanie na hity A.D. 2002

eLKaeR, 13 stycznia 2003, 11:11

Na sieciowym serwisie IGN.com wystartował plebiscyt, mający wyłonić najlepsze gry wirtualne ubiegłego roku. W akcji biorą udział produkty, które zostały wydane na platformy PC, Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance. Zwycięzców poszczególnych kategorii tematycznych wybiorą Internauci. Z przyjemnością prezentujemy listę nominowanych tytułów, dedykowanych komputerom osobistym.

DeltaChrome - konkurencja dla Radeona 9700 i GeForce FX?

Fajek, 13 stycznia 2003, 10:52

Firmy S3 Graphics i VIA Technologies na odbywających się w Las Vegas targach Consumer Electronics Show, zademonstrowały nowy i zarazem bardzo oczekiwany układ graficzny o nazwie DeltaChrome, który to w zamierzeniach ma konkurować z najnowszymi układami ATI oraz nVidii.

Nie spróbujecie tego w domu dzieciaki!

eLKaeR, 13 stycznia 2003, 10:33

Setki tysięcy posiadaczy konsoli Microsoft Xbox na całym globie ziemskim niecierpliwie oczekuje terminu premiery gry Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball, traktującej o mistrzostwach siatkówki plażowej, w których udział biorą wyłącznie skąpo ubrane młode niewiasty. Tytuł ów zawita na rynek już za osiem dni, a jego sugerowana cena detaliczna w Stanach Zjednoczonych wyniesie 49.99 USD. Ponadto omawiany produkt został właśnie poddany klasyfikacji przez organizację o nazwie Entertainment Software Rating Board (ESRB) i otrzymał etykietkę „M”.

Wieści z Funcomu - ważą się losy The Longest Journey 2

Łosiu, 13 stycznia 2003, 09:52

Pod koniec września ubiegłego roku, nasz recenzent Void w wiadomości zatytułowanej „The Longest Journey 2 - Czy powrócimy do Arkadii?” pisał o plotkach, dotyczących powstania kontynuacji gry przygodowej The Longest Journey. Jak informuje obecnie serwis AdventureGamers owe plotki okazują się jak najbardziej prawdziwe.

Unreal II, UT2003 Bonus Pack - terminy wydania

Łosiu, 13 stycznia 2003, 09:30

Na początku zeszłego tygodnia w Internecie pojawiły się pogłoski jakoby Unreal II: The Awakening miał zadebiutować siódmego lutego i choć sam wydawca, firma Infogrames nie wystosowała oficjalnej informacji prasowej na ten temat, to sobotę tzw. Unreal Brand Manager (ksywka - „Headup”) z Infogrames, umieścił na oficjalnym forum gry post, w którym uściślił, iż premiera Unreal II: The Awakening w Stanach Zjednoczonych będzie miała miejsce 4 lutego, zaś w europie 7 lutego. Serwis BeyondUnreal otrzymał zaś wiadomość z Digital Extremes, w której stwierdzono iż UT2003 Bonus Pack wyjdzie prawdopodobnie pod koniec stycznia.

Strategy First wydawcą Uplink: Trust is a Weakness

Łosiu, 13 stycznia 2003, 09:24

Kanadyjski wydawca, firma Strategy First, podała do wiadomości, iż zajmie się dystrybucją gry Uplink: Trust is a Weakness na terenie Ameryki Północnej. Zważywszy na to, iż gra od momentu swej premiery w roku 2001 dystrybuowana była wyłącznie drogą internetową, jest to istotna zmiana polityki producenta, pozwalająca przypuszczać, iż w niedługim czasie gra trafi do sprzedaży detalicznej również w krajach europejskich, w tym w Polsce. Przypominam, że tytuł ten pozwala graczom na przeistoczenie się ze zwykłego użytkownika komputerów w wybitnego hackera.

Oficjalna strona serwera gry Neverwinter Nights

Solnica, 13 stycznia 2003, 08:52

Ruszyła oficjalna strona hostowanego przez Multimedia Polska serwera gry Neverwinter Nights nad którym internetowy patronat medialny sprawują GRY-OnLine.