Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2008, 13:40

autor: Jiker

Zamów przedpremierowo pecetowe GTA IV

Premiera konsolowej edycji Grand Theft Auto IV już za nami. Najnowsze dzieło Rockstar Games sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Wśród kupujących nie ma jednak posiadaczy pecetów, ponieważ GTA IV wydano jak dotąd wyłącznie na Xboksa 360 i PlayStation 3, nie zapowiadając przy tym wersji komputerowej. Ale czy na pewno? Szefostwo szwajcarskiego sklepu CityDisc wydaje się mieć inne zdanie na ten temat.

Premiera konsolowej edycji Grand Theft Auto IV już za nami. Najnowsze dzieło Rockstar Games sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, zbierając przy tym rewelacyjne oceny. Wśród kupujących nie ma jednak posiadaczy pecetów, ponieważ GTA IV wydano jak dotąd wyłącznie na Xboksa 360 i PlayStation 3, nie zapowiadając przy tym wersji komputerowej. Ale czy na pewno? Szefostwo szwajcarskiego sklepu CityDisc wydaje się mieć inne zdanie na ten temat.

Otóż, przed kilkoma godzinami natknęliśmy się na ofertę sklepu CityDisc, zgodnie z którą możliwe jest zrealizowanie zamówienia przedpremierowego na GTA IV w wersji na komputery osobiste (z datą debiutu ustaloną na 30 listopada bieżącego roku). O poprawności tejże zapewnił nas pracownik sklepu, Oscar Gonzales, z którym skontaktowaliśmy się drogą mailową. W odpowiedzi napisał on: „Data nie jest jeszcze ostateczna, ale gra powinna ukazać się pod koniec 2008 lub z początkiem 2009 ”.

Pecetowa edycja GTA IV jest z pewnością czymś, na co czeka wielu naszych Czytelników. Wskazują na to liczne komentarze na forum, w których dosłownie domagają się oni szybkiej konwersji gry. Oferta sklepu internetowego nie jest co prawda ostatecznym potwierdzeniem tejże, jednak z pewnością czyni ją bardziej realną.