Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2007, 20:30

autor: Metatron

Zadaj deweloperom z Bethesda Softworks pytanie na temat Fallouta 3

Zazwyczaj jest tak, że czytając liczne wywiady, zapowiedzi i inne teksty na temat wyczekiwanych przez graczy tytułów, niektórzy fani dochodzą do wniosku, że zadawane były nieodpowiednie pytania, że dany autor nie skoncentrował się na takim to a takim aspekcie gry etc., ogólnie mówiąc nie czują się usatysfakcjonowani dostarczoną im wiedzą.

Zazwyczaj jest tak, że czytając liczne wywiady, zapowiedzi i inne teksty na temat wyczekiwanych przez graczy tytułów, niektórzy fani dochodzą do wniosku, że zadawane były nieodpowiednie pytania, że dany autor nie skoncentrował się na takim to a takim aspekcie gry etc. Ogólnie mówiąc, nie czują się usatysfakcjonowani dostarczoną im wiedzą. Bethesda Softworks, twórcy Obliviona aktualnie pracujący nad grą Fallout 3, doszli do podobnych wniosków i uruchomili na swojej stronie internetowej oficjalny dział pytań i odpowiedzi.

Dzięki niemu każdy może zapytać deweloperów o to, co go szczególnie interesuje w powstającym produkcie. Twórcy obiecują, że wszystkie pytania i odpowiedzi zostaną zgrupowane w jednym miejscu, by każdy mógł się z nimi zapoznać. Pytania można umieszczać na forum producenta albo za pośrednictwem formularza na oficjalnym blogu.

Bethesda zapewnia, że deweloperzy będą starać się w miarę często odpowiadać na zadane pytania. Trudno jednak spodziewać się, by następowało to w błyskawicznym tempie.