Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2008, 13:25

autor: Dorota "vampire" Drużko

Za cztery dni amerykańska premiera Silent Hill: Homecoming

Poznaliśmy dokładną datę amerykańskiej premiery kolejnej odsłony jednego z najpopularniejszych survival-horrrorów. Silent Hill: Homecoming ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 30 września, jednocześnie na wszystkich platformach - PS3, Xbox 360 oraz PC. Warto dodać, że w przypadku tej ostatniej na terenie USA planowane jest tylko wydanie za pośrednictwem platformy Steam.

Poznaliśmy dokładną datę amerykańskiej premiery kolejnej odsłony jednego z najpopularniejszych survival-horrrorów. Silent Hill: Homecoming ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 30 września, jednocześnie na wszystkich platformach - PS3, Xbox 360 oraz PC. Warto dodać, że w przypadku tej ostatniej na terenie USA planowane jest tylko wydanie za pośrednictwem platformy Steam. Niestety wciąż nie wiemy kiedy dokładnie gra trafi na Stary Kontynent. Pewne jest tylko, że europejscy gracze muszą uzbroić się w cierpliwość - prawdopodobnie przyjdzie im poczekać aż do listopada.

Za cztery dni amerykańska premiera Silent Hill: Homecoming - ilustracja #1

Tym razem głównym bohaterem gry będzie weteran wojenny, Alex Shepherd, który postanawia odkryć co stoi za tajemniczym zniknięciem jego brata. W trakcie poszukiwań oprócz dobrze znanego miasta Silent Hill odwiedzimy również rodzimą miejscowość naszego bohatera. Ponownie będziemy musieli zmierzyć się z charakterystycznymi dla serii wrogami, takimi jak: Smog, Piramidogłowy, Schism i Siam. Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszej zapowiedzi.