Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2008, 10:32

Wkrótce zadebiutuje pecetowe demo gry Frontlines: Fuel of War

Oficjalna strona firmy Kaos Studios przynosi świetną wiadomość dla fanów sieciowych strzelanin, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować w działaniu gry Frontlines: Fuel of War. Otóż prawie w pięć miesięcy po rynkowym debiucie, pojawi się w końcu pecetowa wersja demonstracyjna.

Oficjalna strona firmy Kaos Studios przynosi świetną wiadomość dla fanów sieciowych strzelanin, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować w działaniu gry Frontlines: Fuel of War. Otóż prawie w pięć miesięcy po rynkowym debiucie, pojawi się w końcu multiplayerowa pecetowa wersja demonstracyjna.

Demo ma ujrzeć światło dzienne w pierwszej połowie lipca. Nie wiemy jeszcze jaką objętość będzie miał plik, znamy jednak kilka szczegółów dotyczących jego zawartości. Jedyną dostępną wersją językową ma być wersja angielska. Klient łączący komputer z serwerami, na których toczy się rozgrywka będzie opatrzony numerkiem 1.1.1. Do udziału w zabawie nie będą wymagane żadne klucze.

Wkrótce zadebiutuje pecetowe demo gry Frontlines: Fuel of War - ilustracja #1

Demo Frontlines: Fuel of War zawierać będzie dwie mapy: Oilfield i GNAW. Więcej na temat programu dowiecie się z naszej Encyklopedii, a także recenzji, w której gra otrzymała notę 71%.

Polskim dystrybutorem gry jest firma CD Projekt. Program został objęty programem wakacyjnej wyprzedaży, w związku z czym powinniście móc go nabyć w cenie 69,90 złotych.