Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2009, 12:45

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 marca 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: tajemnicza zapowiedź Sony, Dead Rising 2 z 6000 zombiaków na ekranie, The Conduit z dodatkami i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: tajemnicza zapowiedź Sony, Dead Rising 2 z 6000 zombiaków na ekranie, The Conduit z dodatkami i inne. Zapraszamy do lektury.

Sony

Już jutro firma Sony Computer Entertainment ogłosi coś wielkiego. Plotkuje się, że może tu chodzić o obniżkę ceny konsoli PlayStation 3. Wiele zachodnich serwisów twierdzi jednak, że bardziej prawdopodobne jest dokonanie takowego zabiegu w przypadku PlayStation 2. Podobno nowa cena czarnuli ma być ustalona na poziomie 99 dolarów.

Project V

Brytyjski deweloper Just Add Water zapowie już niebawem swoją debiutancką produkcję – Project V, przeznaczoną do sieciowej dystrybucji via PlayStation Network. Dzieło wyda koncern Sony Computer Entertainment. Póki co nie znamy żadnych szczegółów na jej temat.

Dead Rising 2

Nieoficjalne źródła donoszą, że silnik, na bazie którego powstaje Dead Rising 2, pozwoli na wyświetlenie na ekranie do 6000 zombiaków. Rzeź z tyloma przeciwnikami może być niezwykle intensywna. Czekamy na potwierdzenie tej informacji.

Wii

Gry z Wii w rozdzielczości 720p? Tak, to możliwe. Wystarczy skorzystać z jednego z najbardziej zaawansowanych emulatorów tej konsoli – Dolphina – by efekt ten osiągnąć już na nawet nieco starszych konfiguracyjnie komputerach. Efekty emulacji możecie obejrzeć na łamach serwisu Youtube, gdzie filmy prezentujące w akcji m.in. Super Smash Bros. Brawl zamieścił je osobnik noszący pseudonim renebarahona.

The Conduit

The Conduit, świetnie zapowiadająca się strzelanina na Wii, oferować będzie nie tylko intensywną akcję, ale również własny system Osiągnięć, różnego rodzaju statystyki, a także dodatkowe elementy, które odblokujemy, wykonując zlecone przez twórców gry zadania. Do premiery gry dojdzie w czerwcu bieżącego roku.

Star Wars: The Old Republic

Firma BioWare, producent MMOcRPG Star Wars: The Old Republic, udostępniła na łamach oficjalnego serwisu gry specjalną oś czasu, na której zawarte zostały wszystkie najważniejsze wydarzenia rzutujące na konflikt frakcji Galaktycznej Republiki i Imperium Sithów. Ich historię opowiada Lance Henriksen, aktor wcielający się w grze w rolę mistrza Jedi Gnost-Durala.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Wheelman

Tenchu: Shadow Assassins

Fat Princess

Dziedzictwo Elfów

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Ride to Hell

Hysteria Hospital: Emergency Ward

Stalin vs. Martians

Dissidia: Final Fantasy

Battlefield 1943

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

R.U.S.E. - GDC09

Colin McRae: DiRT 2

Indiana Jones and the Staff of Kings

Gears of War 2 - Snowblind DLC

Tom Clancy's H.A.W.X.

Aion - GDC09 wywiad

Przegląd tygodnia - prosto z San Francisco! magazyn

Blueberry Garden - najlepsza gra niezależna 2009 wywiad

gry