Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2008, 11:05

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 października 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: konwersja Secret Files 2, konsolowe demo PES 2009, nowy album w Rock Band, pierwsze noty Dead Space, zwiastun Halo Wars już jutro. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: konwersja Secret Files 2, konsolowe demo PES 2009, nowy album w Rock Band, pierwsze noty Dead Space, zwiastun Halo Wars już jutro. Zapraszamy do lektury.

Sacred Złota Edycja

GameTap poinformował, że do grona darmowych produkcji dostępnych w ramach serwisu dołączyła złota edycja popularnej gry Sacred. W jej skład wchodzi pierwsza odsłona cyklu oraz dodatek do niej, noszący podtytuł Underworld. Produkcję mogą pobrać osoby, posiadające w serwisie aktywne konto.

Secret Files 2: Puritas Cordis

Pecetowe Secret Files 2: Puritas Cordis, będące kontynuacją udanej przygodówki o tytule Secret Files: Tunguska, zostaną wydane w wersjach na konsole Nintendo Wii i DS. Wykorzystają one pełne spektrum możliwości obu konsol. Edycja na Wii zaoferuje graczom nawet tryb kooperacji.

Pro Evolution Soccer 2009

W ramach serwisów Xbox Live i PlayStation Network udostępniona została wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2009. Wszystkim miłośnikom gier piłkarskich życzymy dobrej zabawy.

Rock Band

Już 14 (w przypadku Xbox Live) i 16 października (PlayStation Network) posiadacze Rock Band w wersjach na Xboxa 360 i PlayStation 3 otrzymają możliwość zaopatrzenia się w trzeci pełny album muzyczny. Po Moving Pictures kanadyjskiego zespołu Rush i Blood Sugar Sex Magik kultowych Red Hot Chili Peppers, przyszła pora na płytę Dr. Feelgood grupy Motley Crue. W jej skład wchodzi jedenaście dynamicznych utworów. Cena została ustalona na poziomie 1600 punktów i 19,99 dolarów.

Bomberman Ultra

Jeszcze tej zimy w ramach usługi PlayStation Store opublikowana zostanie nowa produkcja studia Hudson Entertainment. Będzie nią Bomberman Ultra, który zaoferuje nam sieciowy tryb dla maksymalnie ośmiu graczy, czternaście egzotycznych aren, możliwość rozbudowanej personalizacji postaci oraz grafikę w wysokiej rozdzielczości.

Dead Space

Doczekaliśmy się pierwszej recenzji Dead Space. Według brytyjskiego magazynu Xbox World 360 produkcja Electronic Arts zasłużyła na notę 91%. Wśród najmocniejszych punktów wymieniony został świetnie nakreślony, filmowy scenariusz.

Halo Wars

Już jutro ujawniony zostanie pierwszy fragment systemu rozgrywki w Halo Wars. Stanie się w nowym trailerze, który ukaże się na serwisie GameTrailers.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Demigod

Combat Mission: Shock Force - Marines

Fallout 3

Hearts of Iron III

A Stroke of Fate

Superbikes 2008

Venetica

Atlantica Online

Midnight Club: Los Angeles

Ceville

Blitz: The League II

Hasbro Family Game Night

MLB Superstars

The Lord Of The Rings Online: Mines of Moria

Unsolved Crimes

Star Wars: The Force Unleashed

Galeria filmów

... a także najnowsze filmy z gier:

Golden Axe: Beast Rider

gry