Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Sacred: Underworld (PC)
OkładkaSacred: Underworld (PC)

Sacred: Podziemia PC

Sacred: Underworld

Underworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG (hack'n'slash), zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji.

To jest dodatek do gry Sacred.

RPG | RPG akcji

Sacred: Podziemia Premiera PC

24marca2005

pudełko PL

20lipca2005

producent: Ascaron Software wydawca: Deep Silver wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Sacred: Podziemia

Diablo II

Divine Divinity

Sacred

Underworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG (hack'n'slash), zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji. Gracze na nowo przenoszą się do królestwa Ancaria, które po obaleniu Shaddara musi zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem, mającym swe podłoże w podziemnym świecie zmarłych. Po wielu perypetiach, prowadzona postać stanie nawet przez portalem prowadzącym do piekieł i tylko od niej będzie zależał los Ancarii oraz jej mieszkańców...

Oprócz interesującego wątku fabularnego, add-on wprowadza do rozgrywki dwie nowe postacie (Dwarf, Succubus), szereg zadań pobocznych do wykonania, nowych sojuszników czy bohaterów niezależnych (NPC-tów). Według danych udostępnionych przez autorów, Underworld rozszerza świat oryginalnego Sacred o kolejne 30-40%. Na drodze graczy stają teraz zupełnie nowe kreatury, zaś w ekwipunku pojawia się również mnóstwo nowych przedmiotów (bronie, zbroje, tarcze, eliksiry, etc.). Z ciekawostek wypada wymienić także wprowadzenie możliwości przenoszenia itemów na grzbietach koni. Obrazu całości dopełniają: zmodyfikowany interfejs (jeszcze większa intuicyjność) oraz usunięcie dotychczas wykrytych błędów programistycznych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 791 głosów czytelników.

Sacred: Podziemia cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Sacred: Podziemia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Sacred: Podziemia Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium 4 1.4 GHz
  • 512MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D (DirectX9)
  • 2.5 GB HDD
  • Windows 98SE
  • Me
  • 2000
  • XP