Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2008, 13:04

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 listopada 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: aktualizacja firmware PlayStation 3, piractwo na PSP maleje, kolejne listy Osiągnięć, GOG zaktualizowane, Age of Empires: Mythologies także na Nintendo DS, muzyka do Too Human, Killzone 2 bez instalacji danych na dysk PS3. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: aktualizacja firmware PlayStation 3, piractwo na PSP maleje, kolejne listy Osiągnięć, GOG zaktualizowane, Age of Empires: Mythologies także na Nintendo DS, muzyka do Too Human, Killzone 2 bez instalacji danych na dysk PS3. Zapraszamy do lektury.

PlayStation 3

Dzisiaj firma Sony Computer Entertainment przeprowadzi aktualizację systemu operacyjnego konsoli PlayStation 3 do wersji 2.53. Jedną z nowości będzie pełnoekranowe wsparcie dla Adobe Flash Player 9.

PSP

Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę przy SCE. Amerykański oddział firmy twierdzi, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy piractwo na konsoli PSP nieznacznie zmalało. Przedstawiciele SCEA zakładają, że trend ten zostanie podtrzymany także w przyszłości. Firma nie podała niestety źródeł swoich informacji.

Osiągnięcia

W sieci opublikowane zostały listy Osiągnięć do dwóch kolejnych produkcji przeznaczonych dla Xboxa 360. Mamy tu na myśli dzieło UbiSoft – najnowszą odsłonę cyklu Prince of Persia – a także produkcję CapcomSuper Street Fighter II Turbo HD Remix. Oba zestawy znajdziecie na łamach serwisu Xbox360Achievements.

Good Old Games

Serwis Good Old Games, polskiej firmy CD Projekt, został wzbogacony o trzy pozycje: obiecane w zeszłym tygodniu Unreal II: The Awakening i Unreal Tournament 2004, a także grę wyścigową FlatOut. Dwie pierwsze kosztują 9,99 dolarów, natomiast FlatOuta można nabyć za równowartość 5,99 dolarów.

Age of Empires: Mythologies

Age of Empires: Mythologies, produkcja na Nintendo DS inspirowana pecetową strategią czasu rzeczywistego o tym samym tytule, trafiła do amerykańskich sklepów. Dzieło Griptonite Games oraz THQ można kupić za 29,99 dolarów.

NPPL Championship Paintball 2009

Z kolei koncern Activision rozpoczął sprzedaż produkcji sportowej NPPL Championship Paintball 2009, traktującej o turniejach i zawodach paintballowych. Tytuł został wydany w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 oraz Nintendo Wii. W chwili obecnej gra jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Europejski debiut zostanie przeprowadzony w marcu 2009 roku.

Too Human

Do sprzedaży trafiła płyta ze ścieżką dźwiękową do cokolwiek nieudanej produkcji o tytule Too Human. Muzykę z wątpliwego dzieła firmy Silicon Knights można dostać na Amazonie oraz w iTunes. Cena została ustalona na poziomie niespełna 15 dolarów.

Killzone 2

Firma Guerrilla Games poinformowała, że jej najnowsza produkcja – Killzone 2 na PlayStation 3 – nie będzie wymagać instalacji części danych na dysk konsoli. Gra ma zostać pozbawiona wszelkich problemów z prędkością odczytu danych z płyty.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

50 Cent: Blood on the Sand X360

50 Cent: Blood on the Sand PS3

The Humans (2008) PC

The Humans (2008) NDS

The History Channel Pocket History: Rome

Jeep Thrills

Resonance

Ojciec chrzestny II

Dragon Age: Początek

Dragon's Lair

Gothic 3: Zmierzch Bogów

WWE SmackDown vs. Raw 2009 X360

WWE SmackDown vs. Raw 2009 PS3

Call of Duty: World at War

Dynasty Warriors: Strikeforce

Ultimate Band

Fable II

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Wanted: Weapons of Fate

ArmA 2: Armed Assault 2

The Punisher: No Mercy

Football Manager 2009

Prince of Persia

Batman: Arkham Asylum

gry