Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3WiiPS2X360
Okładka NPPL Championship Paintball 2009 (PS3)

NPPL Championship Paintball 2009

NPPL Championship Paintball 2009 to pozycja sportowa, dzięki której gracz może wziąć udział w wirtualnych zawodach w paintball.

Akcji | FPP | strzelanki

Okładka NPPL Championship Paintball 2009 (PS3)

producent: Sand Grain Studios

data premiery gry:

18lis2008

Wii PS2 X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NPPL Championship Paintball 2009 to pozycja sportowa, dzięki której gracz może wziąć udział w wirtualnych zawodach w paintball. Symulacja została wyprodukowana przez firmę Activision, przy fachowym wsparciu ze strony organizatorów NPPL, jednej z dwóch profesjonalnych, amerykańskich lig paintballowych.

Symulacja umożliwia nam skorzystanie z pól przygotowanych przez twórców, lecz nic nie stoi na przeszkodzie byśmy postarali się o stworzenie własnych lokacji. Służy ku temu rozbudowany edytor plansz. Gracz może zadecydować nie tylko o wielkości boiska, ale także o liczbie przeszkód i osłon, a także o miejscu, z którego startować będą rywalizujące ze sobą drużyny. Bitwy mogą się toczyć na kilka różnych sposobów. Podobnie jak w przypadku budowy plansz, o zasadach walk może decydować sam gracz.

Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość nakreślenia oraz wcielenia w życie skomplikowanej strategii i taktyki. Gracz jest w stanie zlecić zadania każdemu członkowi drużyny, dzięki czemu może przygotować rozbudowane akcje, mogące doprowadzić do efektownego sezonowego zwycięstwa. By osiągnąć sukces konieczne będzie jednak pokonanie przeciwników w większości spośród 35 turniejów paintballowych. Wraz ze zwycięstwami na konto gracza wpływają wirtualne pieniądze. Może je wydać na różnego rodzaju akcesoria, mogące wpłynąć na poprawę gry drużyny. Są to m.in. nowe pistolety, gogle, kaski, buty itp.

NPPL Championship Paintball 2009 umożliwia ponadto rozegranie pojedynków w trybie wieloosobowym. W jednej walce może wziąć udział do czterech graczy. Zabawie towarzyszy czytelna i trójwymiarowa oprawa graficzna oraz dynamiczna ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-14  

Ocena czytelników: 5,1 / 10 na podstawie 116 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI NPPL Championship Paintball 2009

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 listopada 2008)

wiadomość26 listopada 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: aktualizacja firmware PlayStation 3, piractwo na PSP maleje, kolejne listy Osiągnięć, GOG zaktualizowane, Age of Empires: Mythologies także na Nintendo DS, muzyka do Too Human, Killzone 2 bez instalacji danych na dysk PS3. Zapraszamy do lektury.

Wii
PS2
X360
PS3