Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2008, 13:29

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 listopada 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Warhammer Online również w Korei, Red Alert 3 w wersji na 360-tkę debiutuje na rynku, zapowiedziano Evasive Space, pecetowy Pyroblazer dostępny, nowy epizod American McGee’s Grimm, plotki o LittleBigPlanet na PSP. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Warhammer Online również w Korei, Red Alert 3 w wersji na 360-tkę debiutuje na rynku, zapowiedziano Evasive Space, pecetowy Pyroblazer dostępny, nowy epizod American McGee’s Grimm, plotki o LittleBigPlanet na PSP. Życzymy miłej lektury.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Nie tylko Age of Conan: Hyborian Adventures zostanie wydany w Korei Południowej, będącej prawdziwym zagłębiem MMO. Do grona dostępnych tam produkcji tego typu dołączy również Warhammer Online: Age of Reckoning, o czym poinformowała nas właśnie firma Electronic Arts. Gra trafi do Korei na początku 2009 roku.

Command & Conquer: Red Alert 3

Do sklepów Europie i Stanach Zjednoczonych powędrowało Command & Conquer: Red Alert 3 w wersji na konsolę Xbox 360. Odznacza się ona m.in. systemem kontroli CommandStick 2.0, mającym ułatwić użytkownikom pada czerpanie radości z grania w tę strategię czasu rzeczywistego.

Moorhuhn

Dwie nowe produkcje cyklu MoorhuhnMoorhuhn: Atlantis oraz Moorhuhn: The Pharaoh’s Treasure – zostaną wydane w wybranych krajach europejskich nakładem firmy JoWood. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Lux-Pain

W marcu 2009 roku do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych wprowadzona zostanie tekstowa przygodówka Lux-Pain, powstająca z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS. Wcielimy się w niej w Atsukiego, którego rodzice stali się ofiarami tajemniczym, rytualnych mordów, do których doszło w mieście Kisaragi. Naszym głównym przeciwnikiem będzie powstały z nienawiści i smutku wirus o nazwie Cisza, który zaraża ofiary i sprowadza na nie śmierć. W jego pokonaniu pomoże nam potężny artefakt noszący nazwę Lux-Pain.

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness

W sieciowych serwisach dystrybucji cyfrowej zadebiutował drugi epizod Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, o czym poinformowała nas firma Hothead Games. Grę można nabyć za pośrednictwem Direct2Drive, Steama, GamersGate oraz Impulse.

Evasive Space

Styczeń 2009 roku to miesiąc, w którym do sklepów wprowadzona zostanie kolejna produkcja studia High Voltage Software – kosmiczna gra akcji nosząca tytuł Evasive Space. Program trafi do oferty usługi WiiWare. Autorzy oddadzą do naszej dyspozycji naszpikowany najnowszymi technologiami statek, zaawansowany system kontroli za pośrednictwem Wiilota, a także dwadzieścia rozbudowanych poziomów.

Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare

Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare, sieciowa, taktyczna strzelanina FPP osadzona w niedalekiej przyszłości, została udostępniona kompletnie za darmo. Zainteresowani nią gracze znajdą odpowiedni plik na łamach oficjalnego serwisu produkcji.

FaceBreaker K.O. Party

Do sklepów na całym świecie trafiła specjalna wersja gry bokserskiej Facebreaker - FaceBreaker K.O. Party wyprodukowana na Nintendo Wii. Gra oferuje m.in. przemodelowany system sterowania, przystosowany do funkcji Wiilota i Nunchacka.

American McGee’s Grimm

W ramach oferty serwisu e-dystrybucji GameTap zadebiutował dziewiąty, spośród 24, epizod American McGee's Grimm – gry czerpiącej garściami z baśni braci Grimm. Tytuł najnowszego odcinka to King Midas. Wszyscy zainteresowani znajdą opublikowane do tej pory epizody na łamach wymienionego wyżej serwisu.

Pyroblazer

Pecetowa odsłona gry Pyroblazer jest już dostępna. Światowy debiut tej wyścigowej gry akcji nastąpił wczoraj, 13 listopada. Produkcję można nabyć za pośrednictwem serwisu Direct2Drive. Producentami są firmy Candella Systems oraz Eipix Entertainment. W grudniu do sklepów trafią jeszcze dwie edycje Pyroblazer, powstające na Wii i PSP.

GameRanger

GameRanger – program znany do tej pory wyłącznie użytkownikom Macintoshy – został właśnie wydany w wersji dla PC. Ułatwia on graczom rozgrywanie pojedynków sieciowych, poprzez niwelowanie takich elementów, jak lagi, trudności z dołączeniem i zakładaniem pokojów. Wprowadza ponadto możliwość tworzenia list przyjaciół, wysyłania wiadomości, komunikację głosową, a także różnego rodzaju rankingi.

Nintendo

Nintendo planuje najwidoczniej zwiększenie liczby funkcji konsoli Nintendo DS. Wskazuje na to rejestracja kilkunastu nowych marek w japońskiej bazie takowych. Wśród nazw znalazły się takie, jak: DSiChannel, DSiStation, DSiNews, DSiMovie, DSiMusic, DSiMail, DSiMode, DSiVision, DSiCommunication, DSArcade, DSBook, DSCreator, DSClub, DSCommunity, DSeye, DSFamily, DSFriend, DSLife, DSLive, DSLibrary, DSmobile, DSMap, DSNavi, DSNet, DSPhone, DSPlus, DSPoint, DSSchool, DSSpeak, DSShop, DSShopping, DSTrainer, DSTime, DSWalk, DSZone, MyDS, CatchDS, ShotDS.

LittleBigPlanet

W ostatnim numerze magazynu Electronic Gaming Monthly znalazła się plotka sugerująca możliwość wydania gry LittleBigPlanet w wersji na konsolę PSP. W chwili obecnej wymaga ona weryfikacji ze strony Sony Computer Entertainment.

Galerie obrazków

Polecamy Was uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Lola and Virginia

Build’n Race

Cradle of Rome

Ultimate I Spy

Rygar: The Battle of Argus

Hearts of Iron III

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

The History Channel: Civil War

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

The History Civil War: Secret Missions

We Cheer

World War One : La Grande Guerre 14-18

Prince of Persia

Madagascar: Escape 2 Africa

Shop City: In the World of Zellians

Tetris Party

Bionic Commando

Resident Evil 5

Things on Wheels

CSI: NY

Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona

Galerie filmów

... oraz filmy:

Sacred 2: Fallen Angel

Tomb Raider: Underworld

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

White Knight Story

Guitar Hero: On Tour Decades

Hired Guns: The Jagged Edge

gry