Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiPS3
Okładka Build'n Race (Wii)

Build'n Race

Build‘n Race to produkcja traktująca o wyścigach samochodowych w sposób iście ekstremalny.

Wyścigi | samochodowe

Okładka Build'n Race (Wii)

producent: Icon Games

wydawca: Zoo Games Inc.

data premiery gry:

anulowana

PS3

4sie2009

Wii

Build‘n Race to produkcja traktująca o wyścigach samochodowych w sposób iście ekstremalny. W grze studia Icon Games Entertainment, znanego z takich produkcji, jak Spinout na PlayStation 2 i Vertigo na Wii, przejmujemy kontrolę nad pojazdem i, wykonując setki akrobatycznych sztuczek, staramy się pokonać kilkunastu przeciwników sterowanych przez konsolę lub też przyjaciół siedzących obok nas.

Trasy powstały, by dostarczyć nam jak największej dawki adrenaliny. Składają się z ostrych zakrętów, wyskoczni, ramp, rynien zwanych z angielskiego half-pipe (znanych m.in. miłośnikom snowboardu), które nie tylko wpływają na widowiskowość wyścigów, ale także potrafią pomóc graczowi w podniesieniu prędkości z jaką jedzie kierowany przez niego pojazd.

Gra została podzielona na kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Wśród nich znajdziemy zarówno klasyczne opcje (Solo Race, Time Trial, Championship, Race Challenge, Time Challenge), jak i oryginalne, przygotowane przez twórców na potrzeby Build‘n Race (Speed Lap, Style Race, Lap Knockout oraz Tournament, łączący najważniejsze cechy wcześniejszych).

Zdecydowanie jednym z najciekawszych narzędzi dołączonych do gry jest edytor tras, pozwalający w prosty sposób opracowywać wyimaginowane przez nas tory. Do dyspozycji graczy oddanych zostało wiele setek różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych. Zaprojektowane trasy można testować zarówno w trybie dla pojedynczego, jak i opcji wieloosobowej. Ta ostatnia umożliwia zabawę nawet czterem graczom jednocześnie na podzielonym ekranie. Rozgrywce towarzyszy ładna, trójwymiarowa oprawa graficzna.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Build'n Race

odpowiednia dla każdego wieku

PS3
Wii