Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2011, 14:47

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Assassin's Creed Revelations, Batman: Arkham World) 14/12/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever i Assassin's Creed Revelations, żarcie twórców Batman: Arkham City, konwersji Plants vs Zombies na PS Vita, a także nowej grze Americana McGee.

King's Bounty: Armored Princess

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę King's Bounty: Armored Princess. Produkcję studia Katauri Interactive możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Cena to 4,99 euro, czyli ok. 23 zł. Przeceniono także zestaw z dodatkiem Crossworlds oraz Platynową Edycję. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Batman: Arkham World

Firma Warner Bros., wydawca gier z serii Batman, poinformowała, że skrypt do Batman: Arkham World, jaki podczas występu na gali Spike TV Video Game Awards trzymał w rękach Joker, był jedynie żartem Rocksteady Studios, a nie teaserem nowej gry z serii. Batman: Arkham City jest bezpośrednią kontynuacją produkcji Batman: Arkham Asylum. Tytuł ukazał się na Xboksa 360, PlayStation i PC.

Duke Nukem Forever

Firmy Activision i Gearbox Software udostępniły nowy dodatek DLC do strzelaniny Duke Nukem Forever. W skład The Doctor Who Cloned Me wchodzi nowa kampania single player (z nowymi broniami, przeciwnikami, dopalaczami i osiągnięciami) oraz cztery nowe mapki multiplayer. Na Steamie dodatek kosztuje 7,99 euro, czyli ok. 36 zł. Posiadacze wersji na Xboksa 360 muszą zapłacić 800 punktów Microsoftu. Odsłona na PlayStation 3 trafi do graczy z Europy wraz z jutrzejszą aktualizacją PSN.

Plants vs Zombies

Plants vs Zombies trafiło właśnie do oferty Android Market, a już wkrótce zawita na kolejną platformę sprzętową. Firma PopCap Games udostępni swoje dzieło przyszłym użytkownikom konsoli przenośnej PlayStation Vita. Tytuł zadebiutuje w tej wersji 22 lutego w Europie, tj. w dniu startu PS Vita. Zdaniem redakcji IGN, w ręce właścicieli nowej platformy Sony trafi odsłona identyczna z tą na PlayStation 3.

Assassin’s Creed Revelations

Doczekaliśmy się premiery pierwszego dodatku DLC do przygodowej gry akcji Assassin’s Creed Revelations - Ancestors. Pakiet wprowadza cztery nowe postacie dostępne w trybie wieloosobowym. Każda z nich otrzymała własne bronie, zabójstwa oraz drwiny. Pecetowa wersja rozszerzenia kosztuje 3,99 euro (ok. 18 zł), a edycja na Xboksa 360 jest dostępna za 320 punktów Microsoftu. Wersja na PlayStation 3 ukaże się jutro, wraz z aktualizacją europejskiego PlayStation Network (również za ok. 18 zł).

Super Street Fighter IV: Arcade Edition

Super Street Fighter IV: Arcade Edition Ver. 2012, specjalna aktualizacja do bijatyki Super Street Fighter IV: Arcade Edition, która wprowadzi zmiany m.in. w charakterystykach postaci, aby lepiej zbalansować rozgrywkę, zostanie wydana dla wersji PC na początku przyszłego roku. Nieco wcześniej patch powinien trafić do użytkowników edycji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Łatka będzie darmowa.

BigHead Bash

Studio Spicy Horse, założone przez Americana McGee (m.in. Alice: Madness Returns) zapowiedziało swoją kolejną produkcję – strzelankę BigHead Bash na Facebooka. Aktualnie w serwisie znajdziecie betę gry, do której możecie oczywiście dołączyć. Pełna wersja ukaże się w lutym 2012 roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Sims 3: Showtime

Uprising44

Sonic CD

DC Universe Online

Ridge Racer Unbounded

Sniper Elite V2

Disney Universe

Hard Reset

The Gunstringer

Kid Icarus: Uprising

Winter Sports 2012

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Little Deviants (PS Vita) - trailer #1

LittleBigPlanet (PS Vita) - trailer #1

Hustle Kings (PS Vita) - trailer #1

Gravity Rush (PS Vita) - trailer #1

Uprising44: Powstanie Warszawskie - offstage

Gears of War 3: RAAM’s Shadow - RAAM's Shadow Pack

Escape Plan (PS Vita) - trailer #1

Duke Nukem Forever - The Doctor Who Cloned Me DLC

Counter-Strike: Online - trailer #1

Chivalry: Medieval Warfare - trailer #1

Battlefield 3 - Sharqi Peninsula Gameplay

Assassin's Creed: Revelations - The Ancestors Character Pack

DiRT Showdown - trailer #1

Command & Conquer: Generals 2 - VGA 2011

BioShock: Infinite - VGA 2011

Mass Effect 3 - VGA 2011

The Last of Us - trailer #1 (PL)

Transformers: Fall of Cybertron - VGA 2011

Liga Nieśmiertelnych: Freedom Force video felieton

Zapowiedź The Darkness II video zapowiedź