Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 11:40

autor: Sarge

Batman: Arkham World kontynuacją gry Batman: Arkham City?

Na gali Video Game Awards mogła wystąpić wskazówka dotycząca ewentualnej kontynuacji gry Batman: Arkham City. Na imprezie pojawiła się nazwa Batman: Arkham World, która być może jest tytułem niezapowiedzianej jeszcze produkcji.

W sieci pojawiły się plotki na temat kontynuacji gry Batman: Arkham City. Choć twórcy oficjalnie jej nie zapowiedzieli, to mogli dać pewną wskazówkę na weekendowej gali Video Game Awards 2011.

W trakcie imprezy wybierano m.in. nagrodę dla najlepszej postaci w grach. Zwyciężył Joker z produkcji Batman: Arkham City, który wystąpił w specjalnym materiale wideo z okazji zdobycia wyróżnienia. Główny przeciwnik Batmana trzyma w rękach skrypt Batman: Arkham World i wyrzuca go do śmieci mówiąc, że nie będzie go więcej potrzebował. Na koniec dodaje krótkie, aczkolwiek wymowne: „Ups, spoilery”, sugerujące zdradzenie czegoś istotnego.

Batman: Arkham World kontynuacją gry Batman: Arkham City? - ilustracja #1

Oczywiście nie musi to oznaczać niczego konkretnego, ale wielu graczy zaczęło zastanawiać się, czy Batman: Arkham World to tytuł następnej odsłony serii. Może to oznaczać, że w ewentualnej kontynuacji gry Batman: Arkham City dostaniemy jeszcze większy teren do zwiedzania.

Batman: Arkham City jest bezpośrednią kontynuacją produkcji Batman: Arkham Asylum. Najnowsza odsłona zebrała znakomite noty (w naszej recenzji – 9.5 w skali dziesięciostopniowej) i zdaje się być jednym z kandydatów do tytułu gry roku. Tytuł otrzymał cztery wyróżnienia na gali Video Game Awards 2011.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.