Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 11:25

autor: Kono

The Last of Us - nowa gra Naughty Dog bez multiplayera i tylko dla dorosłych

Gra The Last of Us autorstwa studia Naughty Dog nie będzie oferować rozgrywki multiplayer. Tytuł otrzymał też oznaczenie wiekowe i wygląda na to, że zagrają w niego tylko osoby dorosłe.

Wypływają kolejne informacje dotyczące gry The Last of Us, czyli ekskluzywnego tytułu autorstwa studia Naughty Dog tworzonego z myślą o konsoli PlayStation 3. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zapowiedziana niedawno produkcja nie będzie zawierać trybu multiplayer i ma być przeznaczona tylko dla osób dorosłych.

Powyższe informacje pochodzą ze strony PlayStation.com. Produkcja otrzymała znaczek „PEGI 18”, oznajmiający, że najnowszy tytuł studia Naughty Dog będzie produkcją dla dorosłych. Co prawda, już po opublikowanym na Video Game Awards zwiastunie mogliśmy się domyślać, że The Last of Us nie będzie skierowane do młodszych graczy, ale teraz jesteśmy już tego pewni.

Jeśli chodzi o kwestię rozgrywki multiplayer to na wspomnianej już witrynie jest napisane, że tytuł nie będzie jej oferować. Tym samym, The Last of Us ma być produkcją wyłącznie dla jednego gracza.

Przypominamy, że akcja The Last of Us toczyć się będzie w niedalekiej przyszłości, wiele lat po tajemniczej zarazie, która zdziesiątkowała ludzką cywilizację. Nad tytułem pracuje jeden z dwóch wewnętrznych zespołów studia Naughty Dog, a nadzór nad produkcją sprawuje Bruce Straley, który wykazał się podczas tworzenia Uncharted 2: Among Thieves.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Last of Us

The Last of Us