Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 grudnia 2011

Wieści ze świata (PlayStation Vita, Gran Turismo 5, Grand Theft Auto IV) 2/12/11

Jiker, 2 grudnia 2011, 14:38

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym weekendzie z Brink, sieciowym turnieju w Grand Theft Auto IV, programi UMD Passport, becie End of Nations, specjalnej wersji Gran Turismo 5, a także darmowej trylogii Marathonu.

Wystartowały polskie beta testy gry MMO dla najmłodszych Wizard101

Kono, 2 grudnia 2011, 13:53

Firma Gameforge poinformowała, że rozpoczęły się polskie beta testy gry z gatunku MMORPG zatytułowanej Wizard101. Produkcja przeznaczona jest dla najmłodszych graczy.

Jedi Consular (Negocjator Jedi)

Olek, 2 grudnia 2011, 13:50

Przez całe życie Negocjatorzy Jedi starają się osiągnąć jedność z Mocą. Wykorzystują ją zarówno do walki, jak i negocjacji. To klasa dla wszystkich tych, dla których Yoda jest wzorem do naśladowania.

Trooper (Żołnierz)

Adrian Werner, 2 grudnia 2011, 13:46

Żołnierze Republiki wywodzą się ze wszystkich ras i klas zamieszkujących planety uznające kontrolę Senatu. Jako pierwsza linia obrony są tarczą, która broni niewinną ludność przed ekspansją Imperium.

Bounty Hunter (Łowca Nagród)

Kono, 2 grudnia 2011, 13:44

Łowca Nagród żyje, by walczyć i polować. Jeżeli zawsze marzyłeś o pójściu w ślady Boba Fetta, to jest to klasa w sam raz dla ciebie.

Imperial Agent (Agent Imperialny)

Jaxa, 2 grudnia 2011, 13:43

Agent Imperialny to elitarny oficer wywiadu Sithów. Potrafi walczyć z dystansu, ukrywać się, a nawet leczyć swoich towarzyszy. Grając tą klasą, nie sposób się zawieść.

Smuggler (Przemytnik)

crazy_witch, 2 grudnia 2011, 13:42

Mówi się, że Przemytnicy są krwiobiegiem Galaktyki. Sprytni i przedsiębiorczy piloci mogą zarówno mieć złote serca, jak i być bezwzględnymi kapitalistami. Jeżeli zawsze chciałeś być Hanem Solo, to jest to klasa dla ciebie.

Jedi Knight (Rycerz Jedi)

Jaxa, 2 grudnia 2011, 13:34

Rycerze Jedi to obrońcy Republiki. Służą jej swymi mieczami i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie są potrzebni. To klasa dla wszystkich tych, którzy preferują walkę w zwarciu.

Poznaliśmy datę premiery gry Euro Truck Simulator 2

Len, 2 grudnia 2011, 13:30

Firma CD Projekt ujawniła datę premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych symulatorów. Gra Euro Truck Simulator 2 ma ukazać się w 23 marca przyszłego roku w polskiej wersji językowej.

Zobacz nowe fragmenty gry Uncharted: Złota Otchłań w japońskim zwiastunie

Hed, 2 grudnia 2011, 12:38

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Uncharted: Złota Otchłań na PlayStation Vita. Materiał został przygotowany z myślą o zbliżającej się premierze produkcji w Japonii, więc jest w całości po Japońsu. Mimo tego, możemy zobaczyć w nim nowe fragmenty rozgrywki, postacie i zastosowanie różnych funkcji nowej konsoli przenośnej.

Kto próbował manipulować oceną czytelników Afterfall: InSanity na gry-online.pl?

Łukasz Malik, 2 grudnia 2011, 12:30

Wykryliśmy działanie skyptu, który systematycznie zwiększał ocenę czytelników Afterfall: InSanity. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i dotarciem do sprawców tego incydentu.

Gry Dekady - start decydującej fazy naszego plebiscytu

Redakcja GRYOnline.pl, 2 grudnia 2011, 12:13

Druga faza plebiscytu na Gry Dekady oficjalnie rozpoczęta. Wytypowaliście sto gier, które teraz będą bić się o miano najlepszego tytułu ostatniego dziesięciolecia.

The Elder Scrolls V: Skyrim – narzędzia modderskie zadebiutują w styczniu. Więcej poprawek w drodze

Hed, 2 grudnia 2011, 11:19

W styczniu przyszłego roku spodziewajcie się wysypu modów do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Firma Bethesda Softworks wyda w tym miesiącu darmowy pakiet Creation Kit, zawierający edytory i narzędzia, za pomocą których stworzono grę.

Najciekawsze oferty na weekend 3-4 grudnia

Filip „fsm” Grabski, 2 grudnia 2011, 11:11

Grudzien rozpoczyna wyprzedażowy szał i gorączkę zakupową. Promocje dla graczy równiez wpisują się w ten trend i ponownie oferujemy całkiem pokażny zestaw obniżek.

Ile jest wart polski rynek gier w 2011 roku? 692 miliony złotych!

Hed, 2 grudnia 2011, 10:36

692 miliony złotych to szacunkowa wartość polskiego rynku gier wideo w 2011 roku. Tak wynika z danych przygotowanych przez nasz serwis. Odnotowaliśmy wzrost w segmencie gier pudełkowych (wbrew tendencjom globalnym), ale największą dynamiką cechują się produkcje typu freemium, których rozwój jest błyskawiczny.

3DS sprzedaje się w Stanach Zjednoczonych szybciej od pierwszego DS-a

Sarge, 2 grudnia 2011, 10:25

Prezes amerykańskiego oddziału firmy Nintendo ujawnił, że 3DS sprzedaje się w Stanach Zjednoczonych szybciej od pierwszego DS-a. Najnowsza platforma w ciągu ośmiu miesięcy od premiery rozeszła się na tym rynku w liczbie 2,37 milionów sztuk.

Diablo III - szczegóły na temat systemu aukcyjnego opartego na witualnej walucie

DogGhost, 2 grudnia 2011, 10:05

Firma Blizzard Entertainment zamieściła pytania i odpowiedzi dotyczące zbliżających się testów wirtualnej waluty w grze Diablo III. Każdy z graczy otrzyma tzw. betary, które będzie mógł wykorzystać zamiast złota.

Kiedy zadebiutuje dodatek DLC Powrót do Karkand do gry Battlefield 3?

Sarge, 2 grudnia 2011, 09:55

Poznaliśmy dokładną datę premiery Powrotu do Karkand - nadchodzącego dodatku DLC do gry Battlefield 3. Pakiet odświeżonych map z drugiej części serii zadebiutuje w przyszłym tygodniu na PlayStation 3, by później pojawić się także na Xboksie 360 oraz PC.

Twórcy opowiadają o nowościach w mechanice walki w grze Mass Effect 3

Kono, 2 grudnia 2011, 09:52

Pracownicy studia BioWare ujawnili kilka nowości, które pojawią się w mechanice walki w grze Mass Effect 3. Omówione zostały m.in. nowe umiejętności każdej z klas.

Rozpoczęły się grudniowe promocje w serwisach Steam i Origin - Terraria, Brink

DogGhost, 2 grudnia 2011, 09:44

W ramach najnowszej promocji serwisu Steam gracze mają szansę wygrać codziennie pakiet ulubionych gier, a także przetestować przez weekend produkcję Brink. Z kolei użytkownicy platformy Origin otrzymali adwentowy kalendarzyk, w którym aż do końca świąt będą pojawiać się nowe okazje.

Twórcy Fallout: New Vegas i Dungeon Siege III pracują nad adaptacją serialu South Park

Adrian Werner, 2 grudnia 2011, 09:01

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że studio Obsidian Entertainment pracuje nad grą RPG korzystającą z licencji popularnego serialu animowanego. Okazało się, że tą kreskówką jest South Park.

Nowe sterowniki AMD/ATI (Catalyst 11.11c) dla posiadaczy The Elder Scrolls V: Skyrim

Sarge, 2 grudnia 2011, 08:55

Na oficjalnej stronie firmy AMD/ATI pojawiła się najnowsza wersja sterowników Catalyst o numerze 11.11c. Poprawiają one wydajność w grze The Elder Scrolls V: Skyrim.